Oferta
AKTUALNOŚCI - 2021-04-16 12:56:29

Przygotowani na wiosnę? WDK się przyda


Warta Dom Komfort, to bardzo szerokie i praktyczne ubezpieczenie Teraz, gdy wszyscy szykujemy się do upragnionej wiosennej aktywności warto przypomnieć Państwu o bardzo aktualnych atutach tego ubezpieczenia…
Mówiąc, że Warta Dom Komfort zapewnia spokój pod każdym kątem, nie mamy na myśli tylko naszych czterech kątów. Zakres zastosowań tego pakietu jest przecież znacznie szerszy i wychodzi daleko poza mury ubezpieczonego mieszkania, czy domu. Dziś pokażemy WDK z innej strony – wiosennej, aktywnej i przede wszystkim rowerowej. Jeśli lubicie jeździć z rodziną albo samotnie na rowerze – możecie sprzęt w tym rower ubezpieczyć przy polisie mieszkaniowej.
Sprzęt gotowy do sezonu
Zima to czas, kiedy większość naszych sportowych akcesoriów musimy gdzieś przechować. Najczęściej to komórki lokatorskie lub piwnice. Niestety, zawsze może ktoś włamać się do takiego pomieszczenia, albo zdarzy się inny przypadek losowy np. pożar i pozbawi nas np. kosztownego roweru. Z Wartą Dom Komfort, możesz uzyskać nawet 100% zwrotu wartości tych sprzętów! Ale nasze WDK obejmuje również inne wartościowe przedmioty przechowywane w komórkach lokatorskich, czy piwnicach np. komplet opon, narty, deski snowboardowe, widsurfingowe czy deskorolki.
W trakcie sezonu – zabezpieczenie na trasie
Warta Dom Komfort ma możliwość rozszerzenia o pakiet Twój Rower. To wyjątkowa opcja, bo ubezpieczenie mieszkania zapewnia nam tutaj wiele korzyści poza domem.
– Ochrona roweru poza domem w razie rabunku, zdarzeń losowych, ale też assistance:
– Transport sprzętu po wypadku;
– Rehabilitacja i sprzęt medyczny;
– Osobisty opiekun i infolinia rowerowa;
Zabezpieczenie gdy coś nabroimy – OC w życiu prywatnym
Jeśli w trakcie wiosennych aktywności, Ty, lub Twoja pociecha wyrządzi komuś szkodę – np. w trakcie rowerowej wycieczki, czy gry w piłkę albo nie dopilnuje niesfornego psa – musi liczyć się z odpowiedzialnością. Dzięki OC w życiu prywatnym z WDK, Warta pomoże Wam w finansowaniu takich problemów. Ale oczywiście OC obejmuje też typowo domowe szkody jak np. zalanie sąsiada.
NNW
Zalet takiego dodatku, nie musimy Wam przedstawiać. Teraz, gdy będziemy bardziej aktywni wystarczy, warto wykupić NNW przy domu