Oferta
AKTUALNOŚCI - 2018-04-11 06:42:58

PLATYNA TEŻ W AC STANDARD...


Informujemy, że wariant Assistance Platynowy jest już także dostępny przy ubezpieczeniu AC Standard dla samochodów osobowych w wieku 0-6 lat
(grupa A – zarejestrowanych jako osobowe).
Do tej pory wariant Platynowy był zarezerwowany tylko dla klientów, którzy wybrali ubezpieczenie AC Komfort.

Poniżej przypominamy zestawianie wariantów assistance oferowanych przez Wartę.

Assistance Standard to wariant gwarantujący pomoc tylko w razie wypadku, w zakresie pokrycia kosztów holowania po wypadku do 100 km od miejsca zdarzenia, udzielenia pomocy informacyjnej czy przekazania  wiadomości.

 Assistance Złoty to wariant gwarantujący pomoc nie tylko w razie wypadku (bez względu na odległość od domu), ale też awarii, kradzieży czy innych zdarzeń losowych (jeśli zdarzenie ma miejsce powyżej 25 km od miejsca zamieszkania). Zapewnia prawo do wynajmu samochodu zastępczego po wypadku lub kradzieży nawet na 5 dni.
 
Assistance Złoty + to wariant gwarantujący pomoc nie tylko w razie wypadku, ale też awarii, kradzieży czy innych zdarzeń losowych bez względu na odległość od domu. Zapewnia prawo do wynajmu samochodu zastępczego po wypadku lub kradzieży nawet na 10 dni, a w razie awarii nawet na 5 dni.
 

Assistance Platynowy to obecnie jeden z najszerszych na rynku wariantów assistance. Gwarantuje m.in. w przypadku zdarzeń powstałych na terenie Polski holowanie bez limitu kilometrów  natomiast w przypadku  zdarzeń powstałych poza RP holowanie realizowane jest na odległość aż 1200 km, wynajem pojazdu zastępczego po wypadku lub kradzieży nawet na 15 dni (a nawet do 30 dni w przypadku naprawy w warsztacie partnerskim WARTY), a po awarii na 5 dni, a nawet organizację usługi wymiany opon.

 
AKTUALNOŚCI - 2018-01-17 13:21:09

SEZON NA ZIMOWĄ TRAVELKĘ!


Już niedługo rusza pierwsza tura ferii zimowych. Zadbaj, abyś mógł wypoczywać bezpiecznie z polisą Warta Travel.

Już niebawem Polska wyruszy w drogę i odda się zimowemu szaleństwu! W tym roku ferie zimowe rozpoczynają się najwcześniej dla uczniów i nauczycieli z województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego oraz zachodnio-pomorskiego. Tam przerwa zimowa potrwa od 15 do 28 stycznia. Terminy tegorocznych ferii we wszystkich województwach możesz zobaczyć na poniższej mapce.(zdjęcie)

Czy wiesz, jakiej ochrony potrzebujesz podczas zimowego wyjazdu?
W związku z feriami i wiążącymi się z nimi wyjazdami, przygotowaliśmy dla Was nowy materiał – tzw. KARTĘ NARCIARZA, która pomoże Wam w wyjaśnieniu dlaczego ubezpieczenie turystyczne zimą jest takie ważne. Dodatkowo, nasza nową ulotka WARTY, tłumaczy dlaczego EKUZ nie wystarczy oraz pokazuje w przejrzysty sposób zalety szerokiego Assistance Warty.

Co nas wyróżnia?
Największą przewagą Travelki oferowanej przez Wartę są nielimitowane koszty transportu zawarte w usługach Assistance Standard. Co to znaczy? Z każdego miejsca na ziemi przetransportujemy klienta w warunkach, jakie określi lekarz prowadzący – bez ograniczenia sumy ubezpieczenia, bez dodatkowej opłaty składki. Co ważne, usługi Assistance nie obciążają sumy ubezpieczenia kosztów leczenia – klient wie, że ma zapewniony transport bez żadnych limitów kosztowych.
AKTUALNOŚCI - 2017-10-11 16:50:53

W październiku „Warta Sposób na Raka” ze zniżką


Na liście chorób cywilizacyjnych wysokie miejsce zajmują nowotwory, z którymi każdego roku walkę rozpoczyna ponad 150 tys., Polaków. Dużo będzie się o tym mówiło w październiku – miesiącu walki z rakiem piersi. w Warcie możesz wykupić polisę, która pomaga wygrać z tą chorobą - teraz w promocji z 20% zniżką.

Rak piersi jest jednym z najważniejszych problemów zdrowotnych kobiet w Polsce. Jak informuje portal abczdrowie.pl, z obecnie żyjących, co 14 Polka zachoruje na raka piersi w ciągu swojego życia. Polisa w Warcie może uchronić Cię przed najgorszym. Jak tłumaczą eksperci, kluczowe są badania profilaktyczne (stałe samobadanie, jak i wizyta u specjalisty przynajmniej raz na rok).

Bardzo ważna jest również prawidłowa diagnoza i błyskawiczne, odpowiednie leczenie. W tym pomocna będzie polisa Warta Sposób na Raka, która zapewnia nawet pół miliona złotych na leczenie.

Druga opinia medyczna i wypłaty przez kolejne 10 lat

Dzięki drugiej opinii medycznej w ramach polisy WSnR, zapewniamy klientom dostęp do najlepszych specjalistów z renomowanych placówek na świecie specjalizujących się w leczeniu danego przypadku, jak np. Harvard Medical School. Warta organizuje taką konsultację i pokrywa jej koszty, a klient otrzymuje wskazówki co do dalszego leczenia. Poza wypłatą po diagnozie, polisa pomaga także aż przez 10 lat leczenia, poprzez dodatkowy wypłaty w przypadku zabiegów chemioterapii/radioterapii czy też operacji. W tym okresie zapewniamy także pomoc specjalistów w ramach usług assistance np. wizyta lekarza/pielęgniarki, transport medyczny, pomoc psychologa.

– 20% na WSnR dla wszystkich w październiku

Zniżka obowiązuje w okresie pierwszych 5-ciu lat trwania polisy.
AKTUALNOŚCI - 2017-10-04 07:47:54

KARTA VIP W WARCIE- REALNY SPOSÓB NA OBNIŻENIE CENY UBEZPIECZENIA O 25%


 Pokażemy Państwu nasz sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%. Robimy to na wyraźne polecenie naszych Klientów, którym wcześniej żaden Agent nie zaproponował czegoś takiego. Od razu uprzedzimy, że sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25% w Warcie, stosowany w naszym biurze, jest najczęściej przeznaczony dla tych osób, które rocznie wydają minimum kilka – kilkanaście tysięcy złotych na ubezpieczenie i więcej.

Dodatkowo, składki na ubezpieczenie muszą być taryfikowane po numerze PESEL. W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, jeżeli w dowodzie rejestracyjnym jest bank lub leasing, drugim współwłaścicielem musi być osoba fizyczna. Jeżeli ktoś płaci tylko OC na samochód osobowy i dodatkowo ubezpiecza mieszkanie za kilkaset złotych – może to zrobić, oszczędności na polisach majątkowych będą stanowiły dodatkowy, pozytywny element poboczny.

sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%
Karta VIP w Warcie – realny sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25%
W tym roku, na przełomie lutego i marca, przygotowywaliśmy ofertę na ubezpieczenie floty jednemu z naszych Klientów. Firma zarejestrowana jako wpis do ewidencji gospodarczej, składki taryfikowane po peselu właściciela. Ceny na OC i AC wychodziły dość dobrze, Klient zdecydował się podpisać polisę. Składki łącznie oscylowały w okolicach 25 tysięcy złotych.

Postanowiliśmy jednak, że przedstawimy Klientowi sposób, który pozwoli mu na zaoszczędzenie w sumie około 6200 złotych. Oczywiście Klient się zdecydował na takie rozwiązanie, bowiem dzięki temu, miał ubezpieczenie kilku pojazdów w sumie za darmo.

Więc jaki jest sposób na obniżenie ceny ubezpieczenia o 25% w Warcie?

Aby mieć ubezpieczenie w Warcie tańsze o 25%, należy otrzymać kartę VIP. Właśnie karta VIP w Warcie pozwala na otrzymanie zniżki taryfikowanej po peselu właściciela karty w wysokości jednej czwartej ceny ubezpieczenia. Czy się opłaca? To zależy od sytuacji. Jeżeli ktoś płaci za ubezpieczenie kilkanaście – kilkadziesiąt tysięcy rocznie – jest to jak najbardziej opłacalne. Naszymi najczęstszymi Klientami zostają osoby, które są właścicielami firm transportowych.

Jak zdobyć taką kartę?

Kartę VIP w Warcie można zdobyć na dwa sposoby. Jeżeli komuś zależy na czasie – jest sposób szybki, wiąże się z wykupieniem ubezpieczenia na życie Warta Ochrona na sumę ubezp. minimum 300 tysięcy złotych (zdecydowanie najlepsza opcja), zdobycie karty VIP drugim sposobem trwa rok i wiąże się z wydatkiem minimum 20.000 złotych na ubezpieczenie w Warcie. Opiszemy pokrótce oba sposoby.

Wykupując ubezpieczenie na życie Warta Ochrona w naszym biurze, za naszym pośrednictwem otrzymują Państwo w ciągu miesiąca kartę VIP uprawniającą do niższych o jedną czwartą składek na ubezpieczenie. Składka na takie ubezpieczenie na życie zależy od wieku naszego Klienta.

We wspomnianym wcześniej przypadku ubezpieczenia floty, ubezpieczenie na życie Warta Ochrona, dla właściciela firmy transportowej w wieku 28 lat, zostało zawarte na okres 5 lat z roczną składką w wysokości 700 złotych. Czyli Klient zapłacił 700 złotych i zabezpieczył swoją rodzinę na kwotę 300 tysięcy złotych. Dodatkowo otrzymał upust na swoje ubezpieczenie w wysokości ponad 6200 złotych. W następnym roku odnowimy Klientowi kartę VIP i znowu będą na niej zniżki w wysokości 25%.

Jak widać na powyższym przykładzie, jest to podwójna korzyść – bo raz że ubezpieczony ma dużo tańsze ubezpieczenie, a w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej, rodzina otrzymuje od Warty świadczenie na kwotę 300 tysięcy.

W przypadku osób, które nie potrzebują ubezpieczenia na życie a wydają rocznie minimum 20.000 tysięcy złotych na ubezpieczenie, proponujemy również kartę VIP. Jest to rozwiązanie gorsze od tego przedstawionego wyżej, gdyż otrzymanie takiej karty, upoważniającej do zniżki w wysokości 25% ceny na każde ubezpieczenie, jest możliwe dopiero po roku od podpisania pierwszej polisy. Zaś suma składek na ubezpieczenie, musi być wyższa lub równa 20.000 złotych.

Kwestię wyboru sposobu zdobycia Karty VIP zostawiamy naszym Klientom. Przeważnie jednak, osoby decydują się na zdecydowanie lepszy i szerszy wariant z opcją ubezpieczenia na życie i zabezpieczenia swojej rodziny.

Proszę pamiętać również o tym, że w przypadku np. ubezpieczenia domu lub mieszkania, gdy potrzebujecie Państwo cesji do banku, z sumą równą lub wyższą niż 300 tysięcy złotych, również pomagamy taką kartę zdobyć. I wtedy również będą mieć Państwo dodatkowe zniżki do innych ubezpieczeń.

W przypadku pytań, zapraszamy do naszego biura po informacje. Możemy ich udzielić na miejscu lub telefonicznie pod numerem telefonu 608 089 939 
AKTUALNOŚCI - 2017-10-01 13:30:33

Od teraz klient może sam wyliczyć kwotę odszkodowania!


 

Poszerzyliśmy aplikację Warta Mobile o nową funkcjonalność. Od teraz każdy klient może samodzielnie wyliczyć kwotę odszkodowania i w przypadku mniejszych szkód, bez udziału rzeczoznawcy dostać wypłatę jeszcze tego samego dnia!

Każdy z nas lubi szybkie, łatwe rozwiązania, które ograniczają kontakt z usługodawcą do minimum. Coraz więcej Polaków decyduje się np. zaciągnąć kredyt przez internet w kilkanaście minut. W duchu takich rozwiązań, wprowadziliśmy nowe usprawnienie w aplikacji Warta Mobile.

Od teraz, klient Warty, który zgłosi szkodę komunikacyjną będzie mógł samodzielnie wyliczyć kwotę odszkodowania. Aby otrzymać propozycję odszkodowania, musi jedynie przejść przez krótki, prosty i intuicyjny formularz, wskazać elementy samochodu wymagające naprawy, określić stopień uszkodzeń, dodać zdjęcia i gotowe! Po zaakceptowaniu wyliczonej przez klienta kwoty odszkodowania, pieniądze mogą trafić na jego konto nawet w ciągu jednego dnia. To oznacza, że proces ten będzie jeszcze szybszy i w większości przypadków nie będzie wymagał udziału rzeczoznawcy Warty. Co ważne, wdrożona funkcjonalność opiera się na rynkowym rozwiązaniu dostarczanym przez firmę Audatex.

Nowa funkcjonalność Warty Mobile to kolejna opcja, którą może wybrać klient. Wciąż ma jednak możliwość skorzystania z tradycyjnych ścieżek likwidacji szkody.

 
 AKTUALNOŚCI - 2017-09-14 08:47:05

KLIENT WARTY ZGŁOSI SZKODĘ PRZEZ FACEBOOKA!


Jako pierwsze TU na rynku, wprowadzamy możliwość zgłoszenia szkody przez aplikację Facebooka – Messenger. Dzięki temu klient może przejść przez cały proces likwidacji szkody w Warcie wykorzystując swój smartfon.
Większość klientów posiada profil na Facebooku i coraz więcej spraw załatwia przez Internet. Mając na uwadze ich wygodę i preferowany sposób kontaktu Warta otworzyła swój profil na Facebooku, którego nadrzędnym celem jest użyteczność dla klientów i ułatwienie im kontaktu z nami. Kluczowym rozwiązaniem jest możliwość zgłoszenia szkody za pomocą Messengera – jednego z najpopularniejszych komunikatorów. Dzięki temu klient posiadający smartfona może przejść przez cały proces likwidacji swojej szkody bez konieczności kontaktu telefonicznego czy spotkania z rzeczoznawcą.

Rafał Stankiewicz, wiceprezes zarządu Warty: profil na Facebooku oraz pozostałe wdrożone funkcjonalności są kolejnym etapem rozwoju obsługi klienta. Już Warta Mobile, która stale otrzymuje bardzo dobre oceny od klientów, pokazała nam, jak ważne w kontakcie z poszkodowanym jest skracanie dystansu. Wiemy jakie są oczekiwania Polaków, dlatego wciąż poszerzamy liczbę rozwiązań służących do szybszej i przyjaźniejszej likwidacji szkód. Dzięki wprowadzonemu niedawno rozwiązaniu Audasmart ubezpieczeni mogą sami wyliczyć kwotę odszkodowania, które jeszcze tego samego dnia może trafić na ich konto. Teraz wykonujemy kolejny krok, oferując klientom między innymi możliwość zgłaszania szkód za pomocą Facebooka, z którego korzysta dziennie ponad 11 mln Polaków. Żeby zgłosić szkodę majątkową, wystarczy, że klient wejdzie na profil Warty.

Co daje Messenger Warty?

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii dostępnych w aplikacji Messenger, w tym m.in. bota czy „NLP” (Przetwarzanie Języka Naturalnego), klienci mogą skorzystać z trzech funkcjonalności:

Zgłoszenie szkody – korzystając z tego rozwiązania klient może w kilku intuicyjnych krokach zgłosić szkodę majątkową w Warcie, w tym z tytułu polisy OC komunikacyjnego. Liczba danych wpisywanych przez poszkodowanego została ograniczona do niezbędnego minimum. Po ich wypełnieniu klient otrzyma potwierdzenie zgłoszenia, a przez kolejne kroki może przejść korzystając z aplikacji Warta Mobile.

Baza wiedzy – to rozwiązanie umożliwia znalezienie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów dotyczące ubezpieczeń, procesów, obsługi klienta czy produktów Warty. Odpowiedzi dostępne są 24/7.
Kontakt – rozwiązanie umożliwiające kontakt z Wartą, w tym szybkie połączenie z konsultantem Warty.
AKTUALNOŚCI - 2017-09-07 20:24:37

POLISA NA PRAWDZIWE ŻYCIE...


DOCEŃ ŻYCIE- WYBIERZ SWÓJ PAKIET OCHRONNY- ZADZWOŃ 608 089 939
- polisa bez badań lekarskich
- pomoc ponad 50 sytuacjach
- 500 + na wnuczka
- już od 33 zł miesięcznie
ZOBACZ WIĘCEJ POD LINKIEM:
https://www.facebook.com/Ubezpieczenia-Finanse-Handel-Rafa%C5%82-Radtka-1039282012758527/?ref=aymt_homepage_panel

AKTUALNOŚCI - 2017-09-07 20:13:23

LEKCJA NUMER 2- OCHRONA DLA UCZNIÓW


Za nami rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Radość z powakacyjnego spotkania dzieci z koleżankami i kolegami może łatwo zmącić wypadek, do których w szkole dochodzi bardzo często. Ubezpiecz swoje pociechy w ramach polisy Warta Ochrona - a otrzymasz 5% zniżki.

W szkołach dochodzi do aż 70 tys. wypadków z udziałem dzieci rocznie! Najczęściej mają miejsce podczas lekcji WF-u, na boisku czy korytarzach podczas przerwy. Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy, że szkolne ubezpieczenia mają ograniczony zakres. Dlatego warto mieć polisę Warta Ochrona, która zapewnia znacznie wyższe świadczenia.

Zobacz, jak wysokie świadczenia przysługują dzieciom za urazy, które najczęściej występują w szkole.
AKTUALNOŚCI - 2017-09-07 20:11:06

POLISA MIESZKANIOWA PRZYDA SIĘ W SZKOLE...


Wrzesień to czas zdominowany przez szkołę. Polisa mieszkaniowa ma wiele przydatnych opcji na czas szkolny.

Nowy rok szkolny to czas wielu wyzwań, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.Ubezpieczając mieszkanie czy dom w Warcie możesz również zabezpieczyć świat swojego dziecka.

W pakiecie TY I TWOI BLISCY
- NNW to alternatywa dla NNW szkolnego
- OC w życiu prywatnym przyda się, gdy pociecha coś zbroi

W pakiecie TWÓJ ROWER
- pokryjemy koszt naprawy lub zakupu nowego roweru w razie rabunku, czy wypadku. Zapewnimy też świadczenia medyczne po rowerowej „przygodzie”

W pakiecie TWÓJ SPRZĘT
- zabezpieczymy skarby pociechy poza domem na wypadek rabunku
 
 AKTUALNOŚCI - 2017-08-18 09:02:41

Uwaga! Ważna informacja dot. zgłaszania szkód


Od kilku dni media informują o skali szkód i zniszczeń powstałych w wyniku wichur i burz. Poziom tego zjawiska ma również odzwierciedlenie w naszych statystykach. Tylko w ostatnich dniach przyjmujemy niemal dwa razy więcej zgłoszeń w porównaniu ze standardowymi tygodniami. Biorąc pod uwagę skalę tego zjawiska, wprowadziliśmy uproszczenia w procedurach związanych z likwidacją szkód, a na miejsca z największą liczbą zdarzeń zostali oddelegowani dodatkowi rzeczoznawcy.


Pomimo to, aktualnie czas połączenia z konsultantem Contact Center oraz kontakt ze strony opiekuna szkody lub rzeczoznawcy może być wydłużony. Dlatego w przypadku zapytań Państwa klientów zachęcamy do kierowania ich na stronę internetową Warty lub HDI, gdzie również mogą zgłosić szkodę. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem:

http://www.warta.pl/web/guest/zgloszenie-szkody lub http://hdiubezpieczenia.pl/zglos-szkode

Mając powyższe na uwadze, informujemy, że w przypadku szkód z ubezpieczeń majątkowych (domów, mieszkań i innych budynków) powstałych na skutek nawałnic, huraganów, gradobicia, klienci mogą rozpocząć naprawę przed wizytą rzeczoznawcy. Prosimy jednak, aby klienci wykonali zdjęcia miejsca zdarzenia oraz zniszczeń np. telefonem komórkowym. Następnie można rozpocząć sprzątanie, naprawę uszkodzeń lub zabezpieczyć mienie. Prosimy również o zachowanie uszkodzonych elementów do czasu kontaktu pracownika Warty oraz o zachowanie wszystkich faktur oraz kosztorysów.
<<  <    [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]     >  >>