Oferta
AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 10:48:19

Bezpieczne mieszkanie to spokojny urlop


Zbliżający się wyjazd wakacyjny bardzo często powoduje w nas narastający niepokój. Zastanawiamy się co będzie jeśli pod naszą nieobecność pęknie rura albo ktoś włamie się do mieszkania. Czy trzeba będzie wracać wcześniej ze słonecznej plaży? Kto zajmie się mieszkaniem do czasu naszego powrotu?

Nasz niepokój jest całkowicie uzasadniony  W domu nikogo nie będzie, a złodzieje nie wybierają się na urlop. Nie można również zapominać o skutkach coraz częściej występujących latem anomalii pogodowych. Jeśli jesteśmy w domu, możemy się do takich wydarzeń przygotować i szybko zareagować. Gdy zostawiamy dom bez opieki najlepszym zabezpieczeniem jest dobra polisa mieszkaniowa z szerokim pakietem assistance.

Nie daj się letnim żywiołom

W okresie wakacyjnym zgłaszanych jest do Warty dwa razy więcej szkód spowodowanych opadami deszczu, gradobiciem i huraganem niż w pozostałej części roku. Podobnie jest ze szkodami, których przyczyną jest burza. Najczęstszym skutkiem uderzenia pioruna – aż 90% zgłoszeń - to tzw. szkody przepięciowe. W ich efekcie możemy stracić wszystkie sprzęty elektryczne czy elektroniczne - telewizor, komputer, lodówkę, kuchnię elektryczną itp. - które w czasie burzy podłączone są do sieci. Aby wystąpiła szkoda przepięciowa piorun nie musi trafić bezpośrednio w dom, wystarczy, że uderzy w okolicy. Taka strata oznacza duże wydatki, tymczasem warto wiedzieć, że nie każde ubezpieczenie mieszkaniowe daje ochronę na wypadek szkód przepięciowych. Jest to często opcja dodatkowo płatna. W ubezpieczeniach mieszkaniowych Warty ochrona na wypadek przepięć zawarta jest w podstawowym zakresie, dzięki czemu można odzyskać koszty naprawy lub zakupu nowego sprzętu bez dodatkowej dopłaty. Oferta Warty jest na tyle szeroka, że pozwala ubezpieczyć praktycznie wszystko - nie tylko sprzęt elektroniczny, meble, kosztowności, dzieła sztuki, pozostawione na tarasie meble ogrodowe i narzędzia (np. kosiarki), ale też drzewka w ogródku i to co chowamy w garażu.

Zabezpiecz się od zalania sąsiada

Przed wyjazdem warto sprawdzić czy nasza polisa mieszkaniowa zawiera ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Będzie ono bezcenne, gdy np. pod naszą nieobecność pęknie rura i zalejemy sąsiada. W Warcie polisa OC działa też poza domem i może się przydać, gdy nasze dziecko, np. jeżdżąc na rolkach, uszkodzi czyjś samochód lub gdy przypadkowo stłuczemy umywalkę w wynajmowanym apartamencie w Polsce lub za granicą.

 Zapewnij sobie pomoc specjalisty

Bardzo przydatną opcją jest możliwość korzystania z usług assistance. Dzięki niej, w sytuacjach awaryjnych, takich jak zalanie mieszkania, Warta zorganizuje i opłaci interwencję hydraulika, który naprawi np. pęknięty zawór, a jeśli szalejąca wichura zerwie rynnę, zorganizuje usługę dekarza. I to wszystko bez potrzeba przedwczesnego powrotu z wakacyjnego wyjazdu. Wystarczy zostawić zaufanej osobie klucze i pełnomocnictwo do podejmowania decyzji w sprawach związanych z nieruchomością. Co ważne taka polisa działa przez cały rok, a nie tylko podczas wakacji.

Skorzystaj z ubezpieczenia na medal

Ubezpieczenia Warty to nie tylko szeroki zakres i wysoka jakość oferty ale i przyjazny proces likwidacji szkód. Doceniają to klienci. W tym roku po raz kolejny ubezpieczenia mieszkaniowe Warty zostały nagrodzone w rankingu konsumenckim godłem Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2017.

Przekonaj się o tym i skorzystaj z wakacyjnej oferty promocyjnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do biura przy ul.Gdańskiej 3 w Brusach

https://vimeo.com/184476528

 

Talon z informacją o 50% zniżce dla nowych klientów