Oferta
AKTUALNOŚCI - 2020-04-06 07:37:31

#zostańwdomu i Pomagaj – weź udział w wielkiej akcji charytatywnej Warty!


Wiemy, jak chętnie angażujecie się w akcje na rzecz lokalnych społeczności, dlatego wspólnie z Wami chcemy nieść pomoc w tym trudnym czasie wszystkim, którzy tego potrzebują. 1 kwietnia rusza akcja #zostańwdomu i Pomagaj – to od Was zależy, ile i komu przekażemy na pomoc!
1. kwietnia ruszamy z akcją #zostańwdomu i Pomagaj. W akcji stawiamy nie tylko na pomoc w formie ochrony ubezpieczeniowej, ale i na bezpieczeństwo, które możecie zapewnić sobie i swoim klientom dzięki sprzedaży zdalnej. Dlatego od każdej zawartej zdalnie polisy majątkowej i życiowej przekażemy 10 zł na fundusz walki z epidemią koronawirusa.

Co rozumiemy przez sprzedaż zdalną?
Dla produktów: mieszkaniowych, komunikacyjnych (OC i AC), Travel wystawionych w systemie eAgent – to każda polisa wystawiona z formą płatności: e-płatność.

  • Dla produktów: życiowych udostępnionych w ramach sprzedaży zdalnej oraz NNW, MSP – to każda polisa zawarta zdalnie na podstawie obowiązujących wytycznych Warty.
  • Akcją objęte są zarówno polisy nowe, jak i wznowione, przy czym automatycznie przedłużenie polisy życiowej na następny roczny okres nie jest traktowane jako wznowienie polisy.  
  •  Na start akcji dajemy 2 miliony! Na start akcji Warta przekazuje już 2 miliony złotych! Oznacza to, że każda Wasza polisa jeszcze bardziej powiększa tę sumę. Połączmy siły i wspólnie przekażmy, jak najwięcej środków organizacjom w Waszej okolicy. Planujemy przeznaczyć na tę akcję nawet 5 mln zł!
  • Już dziś wskaż, komu mamy pomóc!Zależy nam, aby pieniądze, które przeznaczymy w tej akcji na pomoc, były jak najlepiej ulokowane. Wy wiecie najlepiej, jakie są obecnie najpilniejsze potrzeby w Waszym regionie, dlatego Wasze rekomendacje będą dla nas bezcenne. Czekamy do 8 kwietnia. Zgłoście nam swoje lokalne fundacje, instytucje czy organizacje, które potrzebują pomocy w walce z koronawirusem.

    Spośród Waszych propozycji, wybierzemy po jednej organizacji w każdym województwie i im przekażemy zebrane przez Was środki.