Oferta
AKTUALNOŚCI - 2021-03-16 10:47:54

Ranking ubezpieczeń OC – Warta na podium


Redakcja Rzeczpospolitej przygotowała ranking ubezpieczeń OC, w którym oferta Warty jest w czołówce. Sprawdźcie sami, co docenili dziennikarze!
Podstawa to jedno, ale liczą się szczegóły
Jak pisze Rzeczpospolita – cena to nie wszystko, bo diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego radzi, aby zastanawiając się, gdzie opłaca się ubezpieczyć samochód, nie brać pod uwagę wyłącznie ceny, tylko przyjrzeć się też dodatkowym polisom oferowanym przez towarzystwa wraz z OC pojazdu. Dlatego ranking przygotowany przez Rzeczpospolitą uwzględnia nie tylko cenę polisy OC, ale także cenę i zakres polis dodatkowych do OC – NNW i assistance – szczegółową metodologię rankingu znajdziecie w artykule, na dołączonym zdjęciu.
Ubezpieczenia WARTY w czołówce
Oferta Warty znalazła się na drugim miejscu rankingu Rzeczpospolitej z wynikiem 22 punktów. Towarzystwo będące na pierwszym miejscu wyprzedziło nas o włos zdobywając 22,3 punkty.
Biorąc dodatkowo pod uwagę naszą najwyższą jakość likwidacji szkód – co dowodzi ranking Rzecznika Finansowego, której nie uwzględnił ranking Rzeczpospolitej, mogę z czystym sumieniem zdecydowanie polecić Państwu naszą ofertę.