Oferta
AKTUALNOŚCI - 2021-04-16 12:48:09

Pomóc możemy na tysiące sposobów. Tylko czy o tym wiesz?


Wyciek z kaloryfera, zepsuty laptop czy może awaria pralki – wszyscy znamy takie przypadki. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w takich i wielu innych przypadkach może być bardzo przydatna polisa mieszkaniowa. Warto więc wiedzieć, jak pomocne może być assistance w ubezpieczeniach mieszkaniowych Warty.
Domowe assistance oczywiste w przypadku hydraulika
Jak pokazują dane Warty za 2019 i 2020 rok, prawie połowa wszystkich wezwań home assistance dotyczyła pomocy hydraulicznej. Zalane mieszkanie, nieszczelne rury, wycieki – to niekoniecznie najczęstsza szkoda, jaka zdarza się nam w domu, ale wtedy najczęściej myślimy o ubezpieczeniu. Na drugim miejscu, jest naprawa sprzętu AGD. Różnica w liczbie zgłoszeń jest jednak bardzo duża – korzystamy z ubezpieczenia w takich przypadkach aż 3 razy mniej! Co dziesiąty przypadek użycia home assistance to wizyta elektryka, lub lekarza. Tak, lekarza – w ofercie ubezpieczeń mieszkaniowych mamy taką opcję.
To, że najczęściej wzywamy hydraulika, nie oznacza, że połowa ze szkód w mieszkaniach to problemy z rurami. Klient często nawet nie przypuszcza, że ubezpieczenie mieszkania może przydać się w różnych, także w bardzo nieoczywistych sytuacjach.
Polisa WDK zawarta w Warcie może pomóc Państwu naprawić komputer albo telewizor? Mogą Państwo skorzystać z pomocy lekarza lub pielęgniarki? Polisa Warta Dom Komfort może zapewnić Państwu transport medyczny do szpitala albo dostarczyć leki? Przetransportujemy nawet rower po wypadku?