Oferta
AKTUALNOŚCI - 2021-04-16 12:53:39

Naprawdę ubezpieczenie mieszkania obejmuje mojego psa?


Klient często nawet nie przypuszcza, jak bardzo przydatne może być ubezpieczenie mieszkania. Że może z niego skorzystać w różnych, także bardzo nieoczywistych sytuacjach.
Zwykle ubezpieczenie mieszkania kojarzy się klientom z ochroną przed włamaniem, zalaniem, czy kataklizmami, takimi jak pożar czy powódź. To oczywiście prawda, ale zakres ubezpieczenia, szczególnie w formule all risks, jest znacznie szerszy i można z niego korzystać w różnych, mniej dramatycznych, codziennych sytuacjach. Często takie właśnie przykłady bardziej przekonają do zakupu polisy mieszkaniowej.
Dzisiaj przedstawimy Państwu kilka przykładów z zakresu ubezpieczenia.
Płyta indukcyjna albo kabina prysznicowa w kawałkach? Pomożemy
Szkło to nie tylko szyby w oknach. Dzisiaj szkło jest bardzo popularne w aranżacji wnętrz – mamy szklane stoły, płyty kuchenne, kabiny prysznicowe, piękne umywalki, przepierzenia ścian, barierki schodowe itd. Jak wiemy, takie przedmioty są bardzo kruche i o ich stłuczenie nie jest trudno. Wystarczy, że gorący garnek wymsknie nam się z oparzonej dłoni i spadnie na płytę indukcyjną, albo słuchawką prysznicową uderzymy przypadkiem o szkło kabiny i mamy kosztowny kłopot. Wtedy bardzo przyda się ubezpieczenie mieszkania, bo takie szkody mamy w zakresie WDK – bez limitu!
Zapominalstwo też mamy w zakresie
Ile razy zdarzało się Wam wracać do domu aby sprawdzić, czy wyłączyłeś/aś żelazko, albo prostownicę, albo garnek z zupą na kuchence? Prawda, że bardzo pracuje wtedy wyobraźnia? A to nie są przypadki, które zdarzają się tylko nielicznym. Wielu z Waszych klientów miało takie doświadczenia. Może to przekona ich do zakupu polisy.
Pies też pod ochroną
Wielu z nas posiada psa albo kota. Szczególnie teraz, w okresie pandemii, staje się to bardzo popularne. O ile psa możemy wziąć za darmo ze schroniska, albo małego kotka dostać od sąsiada w prezencie, to każdy właściciel czworonoga wie, że leczenie zwierzaka to często spory wydatek. Warta Dom Komfort może zapewnić pomoc również w tej sprawie. Dodatkowa ochrona w ramach naszego pakietu zapewni Państwu i ich zwierzakom pomoc nawet do 5 tysięcy złotych. Do takiej kwoty zwrócimy koszty leczenia psa albo kota, będące skutkiem nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego lub pogryzienia przez inne zwierzę, a także otrucia zwierzęcia przez osoby trzecie.
Zalany służbowy laptop? Spokojnie, załagodzimy problem z szefem
Obecnie bardzo wielu z nas pracuje z domu i nie może pozwolić sobie na wydzielenie osobnego gabinetu. Wystarczy chwila nieuwagi i siedząc przy małym stoliku, oblejemy kawą komputer służbowy. Pomożemy i w takiej sytuacji – pamiętaj, żeby do polisy mieszkaniowej włączyć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z rozszerzeniem o szkody w mieniu powierzonym.