Oferta
AKTUALNOŚCI - 2021-05-01 09:20:54

Legendarna ochrona ze zniżką 10%


Przed nami majówka. Wiele osób planuje krótki odpoczynek na łonie natury lub snuje już plany wakacyjne na bliższe lub dalsze wyjazdy.
W tym czasie warto pamiętać, że na zakup ubezpieczeń podróżnych – WARTA TRAVEL i WARTA TWOJE NNW – pakiet dla Turysty (RP) możecie kupić z 10% zniżką. A to dzięki kodu rabatowego HHD3 naszej agencji.
Majówka z zamkami? Poznaj ciekawe miejsca w Polsce.
W Polsce jest wiele miejsc, które warto zwiedzić. My tym razem zachęcamy do odwiedzenia legendarnych zamków. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy – może te miejsca przypadną do gustu.
W Polskę z pakietem dla Turysty (RP)
Jeśli planujecie krótki wypoczynek w Polsce w naszej ofercie online dostępny jest pakiet dla Turysty (RP).
W skład pakietu wchodzą następujące ubezpieczenia:
NNW wraz z usługami assistance: zastępczy kierowca i organizacja wizyty lekarza w miejscu pobytu,
Bagaż podróżny (w tym sprzęt sportowy i elektroniczny),
OC w życiu prywatnym.
Ubezpieczenie zadziała w sytuacji nagłego wypadku (również samochodowego) urazu, skręcenia, stłuczenia, a także kradzieży bagażu czy szkody w wynajmowanych domkach, kwaterach, pokojach.
Dodatkowo nie ma zwyżki w ubezpieczeniu za choroby przewlekłe.
Pomimo panujących obostrzeń wiele osób podróżuje wybierając miejsca mniej zatłoczone, pozwalające na spędzanie czasu na świeżym powietrzu tj. wycieczki piesze czy rowerowe. Pamiętajmy, że każdy wyjazd warto ubezpieczyć. Dzięki ofercie dostępnej online, kupisz ubezpieczenie łatwo i szybko, nawet na 1 dzień a wpisując kod rabatowy HHD3 otrzymasz dodatkowy rabat na ubezpieczenie podróżne. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej przez która możesz wykupić ubezpieczenie TRAVEL: