Oferta
AKTUALNOŚCI - 2022-07-13 09:20:04

Nowa odsłona Warta Travel


Warta Travel pozwala ubezpieczyć całą rodzinę na jednej polisie!
2 mln zł na koszty leczenia
Gwarantujemy organizację i pokrycie kosztów leczenia w razie nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej i nieszczęśliwego wypadku – teraz nawet do sumy 2 mln zł na każdego ubezpieczonego. Dotyczy to także zachorowania na COVID-19 czy tzw. „małpią ospę”.
Nowość – Pakiet Pandemia
Dzięki niemu Warta pokryje nie tylko koszty zakwaterowania i wyżywienia w razie konieczności przebywania w izolatorium (wskutek zakażenia wirusem SARS-CoV-2), ale również koszty kwarantanny osób wspólnie podróżujących (ubezpieczonych na tej samej polisie) – do 5 tys. zł na osobę.
Nowość – transport niemedyczny
Zdarza się, że w wyniku odniesionych na wakacjach za granicą urazów lub problemów ze zdrowiem musisz udać się do placówki medycznej w celu uzyskania pomocy medycznej, a potem wrócić do miejsca zakwaterowania – ale nie karetką, lecz „cywilnym” środkiem lokomocji (np. taksówką czy komunikacją publiczną). Teraz także w takim przypadku Warta pokryje koszty transportu – do 500 zł na zdarzenie.
Nowość – Pakiet Bezpieczny Dom
Gdy wyjeżdża cała rodzina, mieszkanie zostaje na dłużej puste i bez opieki… Pomyśleliśmy również i o tym. Pakiet Bezpieczny Dom (dostępny w zakresie dodatkowym) uwolni Cię od niepokoju o mienie pozostawione na czas wyjazdu. Objęte są nią ruchomości domowe takie jak m.in. sprzęt elektroniczny i komputerowy, AGD, instrumenty muzyczne, meble, elementy dekoracji wnętrz, odzież, obuwie, artykuły gospodarstwa domowego w zakresie kradzieży z włamaniem.
…i kamper dla całej rodziny
A jeśli wybierasz się z rodziną na wakacje wynajętym kamperem – mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Dodaliśmy kampery do wykazu pojazdów objętych ochroną, a definicję kolizji i wypadku rozszerzyliśmy o częste, drobne szkody parkingowe (rysy i otarcia karoserii, wgniecenia, uszkodzenie lusterka czy zbicie reflektora).