Oferta
AKTUALNOŚCI - 2023-03-24 14:04:50

Opieka Medyczna dla firm zatrudniających od 3 osób


Lux-Med ma najszerszą listę placówek medycznych, gwarantuje dostęp do ponad 260 placówek własnych i szeregu placówek współpracujących oraz 8000 lekarzy, którzy udzielają konsultacji, co jest 2 większą liczbą niż najwięksi konkurenci na rynku, do tego 13 własnych szpitali.

Już od najniższego pakietu gwarantujemy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu jak internista, pediatra czy lekarz medyczny rodzinnej i to w ciągu max 24h. Specjaliści 7 dni do 30 km od miejsca zamieszkania.
Od pakietu komfort są przygotowane pakiety badań profilaktycznych indywidualnie przygotowane dla kobiet oraz mężczyzn.

Ewenementem na rynku jest możliwość odbycia konsultacji medycznej poprzez portal pacjenta, bez wychodzenia z domu, kiedy będą potrzebne dodatkowe badania, lekarz je zleci lub jeżeli diagnoza nie będzie możliwa, ze względu na konieczność fizycznej wizyty – umówi wizytę.

Od pakietu rozszerzonego jest lekarz dyżurny, np. dziecko nam się rozchorowało, nie musimy czekać na wizytę u pediatry, który zostanie umówiony w ciągu 24h, dzwonimy – centrum umawiania wizyt, wskazuje placówkę do której zabieramy dziecko na wizytę i mamy diagnozę tego samego dnia, bardzo ważne zwłaszcza w sezonie grypowym, lub podczas wyjazdu czy wakacji, gdy sprawa wymaga nagłej i pilnej konsultacji.