Oferta
AKTUALNOŚCI - 2023-07-28 15:53:58

Warta4U w całej Polsce!


Po pilotażu nowej oferty ubezpieczeń OC i AC – Warta4U zdecydowaliśmy się uruchomić wdrożenie oferty w całej Polsce. Nowa propozycja to program zapewniający atrakcyjną cenę za polisę w powiązaniu z aplikacją, która między innymi pomaga jeździć bezpieczniej.
W pierwszym etapie rozwiązanie Warta4U kierowane jest do nowych klientów z małym doświadczeniem za kierownicą lub krótką historią posiadania pojazdu, którym trudno dzisiaj znaleźć ofertę na rynku, bo są traktowani przez ubezpieczycieli jako klienci o podwyższonym ryzyku. Dzięki programowi chcemy lepiej poznać tę grupę klientów i na podstawie zebranych danych ulepszyć ocenę ryzyka ubezpieczeniowego dla tego segmentu.
Przystępując do programu, klienci otrzymają ofertę tańszą nawet o 30 proc. oraz praktyczną, darmową aplikację, której rolą jest pomoc w udoskonalaniu stylu jazdy w oparciu o analizę pięciu kluczowych parametrów: prędkość, przyśpieszanie, hamowanie, sposób pokonywania zakrętów oraz korzystanie z telefonu w trakcie jazdy. Jeśli klient korzystający z aplikacji przez minimum 3 miesiące uzyska dobrą ocenę swojego stylu jazdy i będzie jeździł bezpiecznie, otrzyma dodatkowo również atrakcyjną cenowo ofertę wznowieniową.