Oferta
AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 13:36:23

PARTNERSTWO NA RÓWNI Z MAŁŻEŃSTWEM


Coraz więcej Polaków żyje w  wolnych związkach, a na ślub decyduje się po wielu latach wspólnego życia, bądź wcale. Niestety, osobom żyjącym w nieformalnym związku nie przysługują względem siebie prawa takie jak małżonkom. Wychodząc naprzeciw zmieniającemu się modelowi rodziny, Warta wprowadza nowe warianty ubezpieczenia WDCiR  np. „We Dwoje”. 

Zanim powiedzą sakramentalne „tak”, pary często decydują się na wspólne życie, które poza brakiem obrączek na palcach prawie niczym nie różni się od codzienności małżonków.  Jednocześnie, wciąż spotyka ich wiele utrudnień prawnych czy formalnych. Warta traktuje partnerstwo na równi z małżeństwem w ramach polisy Warta Dla Ciebie i Rodziny. W wariancie „We Dwoje”, kierowanym właśnie do par, zapewniamy  pomoc finansową w razie poważnej choroby partnera, jego wypadku czy też pobytu w szpitalu. Jedną polisą pary mogą zabezpieczyć swój budżet domowy na wypadek różnych sytuacji losowych.

https://vimeo.com/225541113
AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 13:15:57

OCHRONA ODPOWIEDNIA DLA SINGLA


Mimo że rodzina to jedna z ważniejszych wartości dla Polaków, liczba singli stale rośnie. Osoby, które mieszkają same, w różnych losowych sytuacjach mogą liczyć najczęściej tylko na siebie. Dlatego specjalnie dla singli przygotowaliśmy warianty ubezpieczenia WDCiR, które zapewniają ochronę dopasowaną do ich stylu życia. 

Osoby bez pary to często młodzi, niezależni ludzie, którzy decydują się na realizację pasji i rozwój swojej kariery zanim postawią na rodzinę. Są to też studenci, osoby z małych miast, które na studia lub do pracy w korporacji przeprowadzają się do większego miasta. Ich styl życia różni się od codzienności rodzinnej, dlatego Warta wprowadziła specjalne, dopasowane do ich potrzeb pakiety w ramach polisy Warta Dla Ciebie i Rodziny. W wariantach dla „Singli” zapewniamy pomoc finansową m.in. w przypadku pobytu w szpitalu, poważnej choroby czy też opiekę domową lub pielęgniarską po hospitalizacji.

Zobacz, w jakich życiowych sytuacjach singiel może liczyć na wsparcie finansowe z polisą Warta dla Ciebie i Rodziny.

https://vimeo.com/225548727


AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 12:34:23

WDCiR- NOWE ASY W RĘKAWIE


Ubezpieczenie w nowej odsłonie to odpowiedź na oczekiwania Wasze oraz Waszych klientów. Wprowadziliśmy rozwiązania, dzięki którym odpowiadamy na potrzeby jeszcze szerszej grupie klientów.

Do istniejącej oferty dodaliśmy m.in. nowe warianty ochrony, a tym samym dostosowaliśmy zakres ubezpieczenia do potrzeb 6 grup społecznych tj.:

  • rodzin z dziećmi
  • samodzielnego rodzica
  • par na starcie
  • singli
  • osób od 55 r.ż.
  • VIP-ów

Dzięki temu oferujemy gotowe warianty, obejmujące zdarzenia adekwatne do potrzeb danej grupy.

Każdemu według potrzeb

W przygotowanych materiałach reklamowych i szkoleniowych oraz procesie sprzedażowym w AUW przedstawiamy ofertę przez pryzmat danej grupy, wskazując jednocześnie na dedykowane dla niej wariant ochrony.Znacznie ułatwi to klientom wybór wariantu stosownego do ich sytuacji życiowej,

Nowa wersja produktu to także nowe usługi w ramach Pakietu Medycznego. Są to np. organizacja i pokrycie kosztów trenera fitness, prywatnych lekcji dla dziecka, czy transportu i naprawy roweru po wypadku. Na szczególną uwagę zasługuje także bardzo ciekawa usługa Teleopieki kardiologicznej (w wariantach dedykowanych osobom od 55 roku życia).

https://vimeo.com/223268670
https://vimeo.com/224056393
AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 11:53:01

NOWOCZESNA RODZINA- NOWOCZESNE UBEZPIECZENIE


Zdrowia i pieniędzy - tego sobie najczęściej życzymy przy różnych okazjach, bo to bardzo ważne aspekty naszego życia. Niestety, często ze sobą powiązane. Któż z nas nie zadaje sobie pytania: co by było gdybym zachorował lub uległ wypadkowi? Czy będzie mnie stać na pokrycie bieżących wydatków i zakup leków? Skąd wezmę na ratę kredytu? Jak poradzi sobie moja rodzina?
Jaki zabezpieczyć siebie i swoich bliskich radzi Rafał Radtka z agencji ubezpieczeniowej oferującej ubezpieczenia Warty.

Zapewnienie sobie oraz swoim bliskim bezpieczeństwa finansowego na wypadek utraty zdrowiai konieczności leczeniajest jedną z ważniejszych potrzeb. Jednym ze sposobów może być dobre ubezpieczenie takie jak np. Warta dla Ciebie i Rodziny.

Indywidualnie jak grupowo

Warta dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie o charakterze ochronnym, obejmujące zdarzenia wypadkowe, chorobowe i rodzinne. Polisa może zostać odpowiednio dopasowana i zapewnić wsparcie finansowew różnych sytuacjach życiowych. Możemy otrzymać wypłatę z polisy w miłych okolicznościach – na przykład z okazji narodzin dziecka albo narodzin wnuka, jak i trudnych momentach - w przypadku choroby, operacji, pobytu w szpitalu, śmierci bliskiej osoby. Polisa to także zabezpieczenie finansowe dla najbliższych na wypadek naszej śmierci. Podobne możliwości oferują często ubezpieczenia grupowe, z których mogą korzystać pracownicy dużych firm. Jeśli nie mamy dostępu do takiego ubezpieczenia, bo np. w firmie, w której pracujemy nie ma takiej możliwości lub sami jesteśmy przedsiębiorcami, wtedy zdecydowanie warto sięgnąć po ofertę Warty.

Każdemu wg potrzeb

W zależności od sytuacji rodzinnej, w jakiej się znajdujemy, mamy różne potrzeby. Oferta Warty została tak skonstruowana, że można ją odpowiednio dopasować zarówno do potrzeb rodzin, rodziców samodzielnie wychowujących dzieci, osób w związkach nieformalnych, singli a także osób w wieku 55 +.

Rodzinie objętej ochroną Warta Dla Ciebie i Rodziny, oprócz wsparcia finansowego w razie wypadku, choroby czy śmierci partnera polisazapewnia też wiele innych świadczeń, m.in. wizytę położnej w trakcie ciąży czy trenera fitness dla matki po porodzie. Co ważne, w ubezpieczeniu nie ma znaczenia stan cywilny – partner jest traktowany na równi z małżonkiem.

Osobom samodzielnie wychowującym dziecko polisa,oprócz wypłaty w razie problemów ze zdrowiem rodzica lub dziecka, zapewnia także np. wizytę u lekarza specjalisty, wizytę pediatryczy też organizację i pokrycie kosztów prywatnych lekcji dla dziecka podłuższej chorobie.

Warta nie zapomniała też o potrzebach singli, którzy mogą liczyć na wsparcie w czasie choroby i pomoc po wypadku np. na rowerze. - w takiej sytuacji, jeśli doszło do obrażeń ciała zapewnimy w ramach polisy m.in. transport i naprawę zepsutego podczas wypadku roweru..

Osoby powyżej 55 roku życia mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych wariantów ochrony, zapewniających pomoc finansową w razie choroby lub wypadku. Dodatkowo polisa zapewnia także m.in. wizytę u lekarzy specjalistów, organizację rehabilitacji, dofinansowanieaparatu słuchowego, pomoc w sprzątaniu grobów bliskich iopiekęnad zwierzętami podczas choroby. Można otrzymać również wypłatę z okazji narodzin wnuczka.

Ja widać oferta Warty jest bardzo elastyczna. Co ważne, zawarcie umowy ubezpieczenia nie wymaga przeprowadzania żadnych badań lekarskich, umowa podpisywana jest na spotkaniu z agentem. Zaletą jest też cena, która jest stała dla danego wariantu ochrony i niezależna od wieku.

 

Dowiedz się więcej i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych z polisą. To nie kosztuje wiele a w trudnych chwilach może bardzo pomóc.

Zadzwoń: 608 089 939, napisz: rafal.radtka@interia.pl lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej w Brusach przy Gdańskiej 3
AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 11:43:12

WARTA DOM KOMFORT- Kłopot z dachem? ZOSTAW TO WARCIE...


W okresie wakacyjnym zgłaszanych jest dwa razy więcej szkód spowodowanych opadami deszczu, gradobiciem i huraganem niż w pozostałej części roku. Wyjeżdzający na urlopy klienci chętniej zabezpieczają pozostawiony bez opieki dom. Jest to więc dobry moment, aby przypomnieć klientowi, że dzięki ubezpieczeniu Warta Dom Komfort, nie będzie musiał martwić się o skutki przeciekającego dachu o jego naprawę. 
https://vimeo.com/185309241


AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 11:33:43

Od teraz Twój klient może sam wyliczyć kwotę odszkodowania!


Poszerzyliśmy aplikację Warta Mobile o nową funkcjonalność. Od teraz  klient może samodzielnie wyliczyć kwotę odszkodowania i w przypadku mniejszych szkód, bez udziału rzeczoznawcy dostać wypłatę jeszcze tego

Każdy z nas lubi szybkie, łatwe rozwiązania, które ograniczają kontakt z usługodawcą do minimum. Coraz więcej Polaków decyduje się np. zaciągnąć kredyt przez internet w kilkanaście minut. W duchu takich rozwiązań, wprowadziliśmy nowe usprawnienie w aplikacji Warta Mobile.

Od teraz, klient Warty, który zgłosi szkodę komunikacyjną będzie mógł samodzielnie wyliczyć kwotę odszkodowania. Aby otrzymać propozycję odszkodowania, musi jedynie przejść przez krótki, prosty i intuicyjny formularz, wskazać elementy samochodu wymagające naprawy, określić stopień uszkodzeń, dodać zdjęcia i gotowe! Po zaakceptowaniu wyliczonej przez klienta kwoty odszkodowania, pieniądze mogą trafić na jego konto nawet w ciągu jednego dnia. To oznacza, że proces ten będzie jeszcze szybszy i w większości przypadków nie będzie wymagał udziału rzeczoznawcy Warty. Co ważne, wdrożona funkcjonalność opiera się na rynkowym rozwiązaniu dostarczanym przez firmę Audatex. Nowa funkcjonalność Warty Mobile to kolejna opcja, którą może wybrać klient. Wciąż ma jednak możliwość skorzystania z tradycyjnych ścieżek likwidacji szkody tego samego dnia!
AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 11:30:29

WARTA DOM KOMFORT- PRZYCZYNA SZKODY Z GŁOWY...


Przypominamy, że w Warcie pomożemy znaleźć przyczynę szkody i zadbamy, by specjaliści szybko ją usunęli!  Animacja w prosty sposób przedstawia za co zapłacimy w przypadku zalania. 
https://vimeo.com/184476528
AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 11:25:34

BEZPIECZNE WAKACJE W NIEBEZPIECZNYM KRAJU


MSZ po raz kolejny sporządził listę najbardziej niebezpiecznych miejsc na świecie, żeby ustrzec podróżujących przed potencjalnymi zagrożeniami. 

Wymarzone wakacyjne destynacje Polaków to często kurorty znajdujące się w miejscach z niestabilną sytuacją polityczną, obarczone potencjalnymi zagrożeniami atakami terrorystycznymi. Przykładem takiego miejsca jest Egipt, który mimo swojej obecności na liście krajów niebezpiecznych nadal jest chętnie wybieranym wakacyjnym kierunkiem.

Żeby ustrzec klientów przed potencjalnymi zagrożeniami warto sprawdzić na liście  MSZ czy cel ich podróży został zaliczony do  niebezpiecznych miejsc na świecie – można je zobaczyć pod tym linkiem.

Co ważne, na liście MSZ znajdują się nie tylko dalekie kraje Afryki, Ameryki Południowej czy Bliskiego Wschodu. Nawet europejska Belgia ma swoje miejsce na liście krajów niebezpiecznych przez zagrożenie potencjalnymi zamachami. Jeśli kraj do którego wybiera się Wasz klient jest na liście MSZ uprzedźcie go o tym i poradźcie aby unikał niebezpiecznych miejsc dbając o bezpieczeństwo rodziny i dobre samopoczucie na wakacjach.

Warta Travel a zagrożenie terrorystyczne

Jak pokazuje dzisiejsza rzeczywistość, miejsca nieoznaczone na liście MSZ również mogą być niebezpieczne i zagrożone atakiem terrorystów. Chcąc ustrzec swojego klienta przed niebezpieczeństwem zaproponuj mu polisę Warta Travel, którą na rynku wyróżnia to, że już w podstawowym zakresie zapewnia ochronę w wypadku skutków ataków terrorystycznych –  klient nie musi płacić dodatkowej składki za tę ochronę! Do większości krajów taka ochrona jest w zupełności wystarczająca.

Jedynym warunkiem jest bierny charakter uczestnictwa w ataku, co oznacza, że ubezpieczony musi być przypadkowym poszkodowanym w wyniku działań terrorystycznych. Przykładowo, jeśli klient zostanie zraniony odłamkami szkła z wybitego przez demonstrantów okna w pokoju hotelowym, w którym się znajdował, Warta pokryje koszty leczenia.

Warta Travel a „Działania wojenne” i „Stan wyjątkowy”

Nie należy zapominać, że w OWU mamy dodatkowe rozszerzenia  takie jak „Działania wojenne” i „Stan wyjątkowy”. Dlatego warto sprawdzić status obowiązujący w danym kraju na stronach MSZ i jeśli klient wybiera się do państwa, w którym toczą się działania wojenne lub ogłoszony został stan wyjątkowy ( jak np. we Francji), powinniśmy zaproponować mu rozszerzenie umowy o takie ryzyko.

Oczywiście, nawet gdy klient nie wykupi tego rozszerzenia, posiada ochronę od wszystkich zdarzeń (nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek), które nie mają związku z ewentualnym konfliktem zbrojnym, niepokojami społecznymi, rozruchami, kataklizmem czy epidemiami.
AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 11:19:12

WARTA TRAVEL PLUS- BEZPIECZNY POWRÓT DO DOMU...


Dzięki ubezpieczeniu w Warcie Twój klient bezpiecznie dotrze do domu nawet z drugiego końca świata. Powiedz mu o tym pokazując film promujący Warta Travel Plus. Animacja w zabawny sposób wyjaśni, że w Warcie koszt transportu jest nielimitowany. 
https://vimeo.com/203438892

AKTUALNOŚCI - 2017-07-26 10:48:19

Bezpieczne mieszkanie to spokojny urlop


Zbliżający się wyjazd wakacyjny bardzo często powoduje w nas narastający niepokój. Zastanawiamy się co będzie jeśli pod naszą nieobecność pęknie rura albo ktoś włamie się do mieszkania. Czy trzeba będzie wracać wcześniej ze słonecznej plaży? Kto zajmie się mieszkaniem do czasu naszego powrotu?

Nasz niepokój jest całkowicie uzasadniony  W domu nikogo nie będzie, a złodzieje nie wybierają się na urlop. Nie można również zapominać o skutkach coraz częściej występujących latem anomalii pogodowych. Jeśli jesteśmy w domu, możemy się do takich wydarzeń przygotować i szybko zareagować. Gdy zostawiamy dom bez opieki najlepszym zabezpieczeniem jest dobra polisa mieszkaniowa z szerokim pakietem assistance.

Nie daj się letnim żywiołom

W okresie wakacyjnym zgłaszanych jest do Warty dwa razy więcej szkód spowodowanych opadami deszczu, gradobiciem i huraganem niż w pozostałej części roku. Podobnie jest ze szkodami, których przyczyną jest burza. Najczęstszym skutkiem uderzenia pioruna – aż 90% zgłoszeń - to tzw. szkody przepięciowe. W ich efekcie możemy stracić wszystkie sprzęty elektryczne czy elektroniczne - telewizor, komputer, lodówkę, kuchnię elektryczną itp. - które w czasie burzy podłączone są do sieci. Aby wystąpiła szkoda przepięciowa piorun nie musi trafić bezpośrednio w dom, wystarczy, że uderzy w okolicy. Taka strata oznacza duże wydatki, tymczasem warto wiedzieć, że nie każde ubezpieczenie mieszkaniowe daje ochronę na wypadek szkód przepięciowych. Jest to często opcja dodatkowo płatna. W ubezpieczeniach mieszkaniowych Warty ochrona na wypadek przepięć zawarta jest w podstawowym zakresie, dzięki czemu można odzyskać koszty naprawy lub zakupu nowego sprzętu bez dodatkowej dopłaty. Oferta Warty jest na tyle szeroka, że pozwala ubezpieczyć praktycznie wszystko - nie tylko sprzęt elektroniczny, meble, kosztowności, dzieła sztuki, pozostawione na tarasie meble ogrodowe i narzędzia (np. kosiarki), ale też drzewka w ogródku i to co chowamy w garażu.

Zabezpiecz się od zalania sąsiada

Przed wyjazdem warto sprawdzić czy nasza polisa mieszkaniowa zawiera ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Będzie ono bezcenne, gdy np. pod naszą nieobecność pęknie rura i zalejemy sąsiada. W Warcie polisa OC działa też poza domem i może się przydać, gdy nasze dziecko, np. jeżdżąc na rolkach, uszkodzi czyjś samochód lub gdy przypadkowo stłuczemy umywalkę w wynajmowanym apartamencie w Polsce lub za granicą.

 Zapewnij sobie pomoc specjalisty

Bardzo przydatną opcją jest możliwość korzystania z usług assistance. Dzięki niej, w sytuacjach awaryjnych, takich jak zalanie mieszkania, Warta zorganizuje i opłaci interwencję hydraulika, który naprawi np. pęknięty zawór, a jeśli szalejąca wichura zerwie rynnę, zorganizuje usługę dekarza. I to wszystko bez potrzeba przedwczesnego powrotu z wakacyjnego wyjazdu. Wystarczy zostawić zaufanej osobie klucze i pełnomocnictwo do podejmowania decyzji w sprawach związanych z nieruchomością. Co ważne taka polisa działa przez cały rok, a nie tylko podczas wakacji.

Skorzystaj z ubezpieczenia na medal

Ubezpieczenia Warty to nie tylko szeroki zakres i wysoka jakość oferty ale i przyjazny proces likwidacji szkód. Doceniają to klienci. W tym roku po raz kolejny ubezpieczenia mieszkaniowe Warty zostały nagrodzone w rankingu konsumenckim godłem Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2017.

Przekonaj się o tym i skorzystaj z wakacyjnej oferty promocyjnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do biura przy ul.Gdańskiej 3 w Brusach

https://vimeo.com/184476528

 

Talon z informacją o 50% zniżce dla nowych klientów 
<<  <    [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]     >  >>