Oferta
AKTUALNOŚCI - 2016-09-10 11:17:12

KORZYSTNY DUET W ŻYCIU!


Od 1 września Warta wprowadziła możliwość zakupu wraz z polisą Warta Posag produktu Warta Ochrona z obniżoną składką minimalną do poziomu 26 zł miesięcznie!

Cena ta dotyczy każdej osoby dorosłej, przy jednoczesnym zakupie obu polis, a w przypadku opłacania składki z inną częstotliwością, kwota jest odpowiednio przeliczana.

Rozumiemy, że rodzice chcą przede wszystkim zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka. I to właśnie im umożliwiamy zadbanie o siebie. Bo przecież to oni, dla swoich pociech, są najważniejsi!

Warta Posag to nie tylko polisa na życie. To specjalny program pozwalający zadbać o bezpieczeństwo finansowe w trudnych sytuacjach losowych, a także umożliwiający systematyczne gromadzenie kapitału z myślą o przyszłych potrzebach dzieci, bez względu na okoliczności.

Warta Ochrona to dodatkowe ubezpieczenie życia i zdrowia Twojego klienta i jego partnera oraz możliwość rozszerzenia zakresu ochrony jego dziecka o wiele dodatkowych ryzyk. To także pomoc assistance przez 24 h na dobę, dla całej rodziny.

Warta Posag i Warta Ochrona są stworzone dla osób, które kompleksowo myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego oraz pomocy sobie i swoim bliskim.

http://90723lp-wa67z9tp7m59.pl/…/WARTA_Ochrona-one-pager.pdf

http://90723lp-wa67z9tp7m59.pl/…/2015/09/One-pager-WDCiR.pdf
AKTUALNOŚCI - 2016-09-10 11:05:03

Bezbolesne przejście do WDCiR!


Teraz oferta Warta Dla Ciebie i Rodziny jest jeszcze bardziej konkurencyjna dla osób posiadających polisy indywidualnie kontynuowane w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Jeżeli zdecydujesz się przystąpić do programu WDCiR, a posiadasz już inne ubezpieczenie IK w innym TU, możesz zrezygnować z dotychczasowej polisy, a okres jej trwania zaliczymy do okresu karencji w naszym produkcie.

Nowe zasady:
•mają zastosowanie do umów zawieranych od 01.09.2016 na rzecz danych ubezpieczonych;
•obowiązują tylko w stosunku do osób, które nie ukończyły 56. roku życia i rozwiązały umowę IK w konkurencji, z dniem poprzedzającym przystąpienie do programu Warta dla Ciebie i Rodziny.

 AKTUALNOŚCI - 2016-09-10 11:01:50

SEZON NA ROLNE!


Rolnicy są coraz bardziej świadomi korzyści, jakie przynosi polisa ubezpieczeniowa, dzięki czemu sprzedaż ubezpieczeń rolnych rośnie z roku na rok. W Warcie również ten trend jest widoczny.

Jak wynika ze sprawozdania KNF, po I kwartale tego roku liczba czynnych obowiązkowych polis ubezpieczenia budynków w gospodarstwach domowych przekroczyła 3,4 mln, natomiast obowiązkowego OC rolników – 1,36 mln.

Nabycie polisy OC jest dla każdego rolnika obligatoryjne, podobnie jak ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego. Ubezpieczony jest sam budynek (mury i stałe elementy) od ryzyk nazwanych, jak pożar, huragan, uderzenie pioruna, gradobicie czy osunięcie się ziemi. Zakres obowiązkowej polisy OC rolników zawiera odpowiedzialność cywilną rolnika i osób, które pozostają z nim we wspólnym gospodarstwie domowym lub które wyrządziły szkodę podczas pracy w gospodarstwie. OC rolników nie obejmuje natomiast szkód związanych z życiem prywatnym.

Ale odnotowujemy też bardzo szybko rosnące zainteresowanie ubezpieczeniami dobrowolnymi, które są doskonałym uzupełnieniem polis obowiązkowych. Najczęściej rolnicy wybierają poszerzenie zakresu obowiązkowego ubezpieczenia budynków w gospodarstwach rolnych, a także ochronę płodów rolnych czy zwierząt gospodarskich. Popularne są również ubezpieczenia OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie od kradzieży i od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Na ten temat z agencją Newseria Biznes rozmawiała Beata Czajczyk, z Biura Ubezpieczeń Mieszkaniowych i Rolnych w Warcie.
AKTUALNOŚCI - 2016-07-30 12:29:40

WARTA OCHRONA JUŻ W SPRZEDAŻY!


Już 31 maja rozpoczynamy sprzedaż nowego produktu Warta Ochrona.

Klient Może dostać nawet do 600tys. zł na leczenie

Wygodne pakiety ubezpieczeniowe sa dostepne dla klientów bez żadnych badań lekarskich.

To ubezpieczenie życia i zdrowia zarówno dla singli, jak i całych rodzin będących w związkach formalnych jak równiez nieformalnych


AKTUALNOŚCI - 2016-07-30 11:43:51

NADJECHALIŚMY Z NOWYM ASSISTANCE....


Od niedawna zapowiadaliśmy Wam, że 19 lipca nadjedziemy z nowa ofertą MOTO-ASSISTANCE. Dzisiaj wcisnęlismy przycisk start i przywieźlismy dla WAS nowe produkty WARTA MOTO-ASSISTANCE oraz HDI MOTO-ASSISTANCE +

Dla przypomnienia prezentujemy rozwiazania, które wprowadzalismy kierujac się Waszymi sugestiami i oczekiwaniami naszych klientów

Nadjechaliśmy z ... ubraniem dla "gołego"OC
Udostepniamy produkty assistance w wyższych wariantach -WMA/HMA+ wariant Złoty +-także tym posiadaczom samochodów osobowych, którzy zawierają tylko "gołe" OC Komfort lub OC Turbo.
Oznacza to, że nie trzeba będzie posiadać AC, aby móc korzystać z szerokiej pomocy, i to:
- bez franszyzy kilometrowej
-praktycznie w każdej sytyuacji- w razie wypadku, awarii czy w sytuacji uszkodzenia ogumienia, braku paliwa, zagubienia i zatrzaśnięcia kluczyków czy rozładowania akumulatora
- z konkurencyjnymi warunkami realizacji usługi pojazd zastępczy oraz atrakcyjnymi limitami km świadczenia holowania

Nadjechaliśmy z...większym limitem holowania
Do 1200km ( z 800km) zwiększamy limit holowania w produkcie Warta Moto-Assistance wariant Platynowy. A co najważniejsze: za zwiększony limit Klient nie dopłaci ani złotówki

Ważne: Nowy limit obowiązuje tylko do zdarzeń zaistniałych poza RP, natomiast w przypadku zdarzeń zaistniałych na terenie RP obowiazuje obecne rozwiązanie tj. holowanie bez limitu

Nadjechaliśmy z...samochodem zastępczym
Pojazd zastępczy bez warunku unieruchomienia-usługa dostepna w wariantach WMA/HMA+ Złoty + oraz WMA Platynowy, a jej główne zalety to:
-dostępność po wypadku, nawet gdy nie został spełniony warunek unieruchomienia, czyli np. w sytuacji naprawy błotnika czy lakierowania karoserii
-mozliwość aż 3-krotnego skorzystania w okresie ubezpieczenia
- nawet 5 dni na wynajem pojazdu zastępczego w ramach WMA/HMA+ dla wariantu Złoty + oraz 10 dni dla WMA wariant Platynowy

AKTUALNOŚCI - 2016-05-19 11:19:35

Po co mi… ubezpieczenie od przepięć?


Zapraszamy na kolejną część cyklu mieszkaniowego “Po co mi…?”. Dziś podpowiadamy, jak przystępnie wytłumaczyć klientowi po co przyda się ubezpieczenie od przepięć.
AKTUALNOŚCI - 2016-05-19 10:46:58

Co Ty wiesz o… travelce?


Nie ma nic miłego w informacji na ostatnią chwilę, że „coś się stało” i zamiast rodzinnych wakacji all inclusive w Grecji, zostajesz w domu…

I właśnie dlatego w Warta Travel Plus istnieje klauzula Ubezpieczenia Odwołania Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej, Anulowania Noclegu lub Biletu Podróżnego. Co ważne można ją wykupić także jako samodzielne ubezpieczenie, bez zakupu „klasycznej” travelki.
AKTUALNOŚCI - 2016-05-18 07:35:02

Ostrzeż klienta o oszustach


W  ostatnim czasie zgłoszono nam kilka niepokojących sygnałów o  stosowaniu  wobec naszych klientów nieuczciwych praktyk.

Celem  oszustów jest wyłudzenie danych osobowych klientów Warty.
AKTUALNOŚCI - 2016-05-18 07:34:22

Byliście tak blisko, by pomóc.


I edycja naszego konkursu grantowego „Tak blisko, by pomóc” spotkała się z Waszym dużym zainteresowaniem.


AKTUALNOŚCI - 2016-05-18 07:33:27

Czy to dobry czas…


Kongres to nie tylko wystąpienie prof. Czapińskiego i debata z udziałem prezesów. To również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i poglądów.


<<  <    [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]     >  >>