Oferta
AKTUALNOŚCI - 2022-07-05 13:57:04

Jak nie zepsuć sobie wakacji problemami ze smartfonem?


W okresie wakacyjnym zniszczenia czy kradzieże telefonów są częstsze. Dlatego zabezpieczenie go Warta Smart Pakietem to nie tylko ochrona smartfona, ale także… wakacyjnego nastroju.
Co obejmuje ubezpieczenie Smart Pakiet?
*wypadek – uszkodzenie własnego sprzętu lub nieumyślne uszkodzenie go przez kogoś innego,
*zalanie – przypadkowe zalanie urządzenia przez klienta lub inną osobę trzecią,
*przepięcie – nagły skok napięcia w sieci uszkadzający urządzenie,
*kradzież – utrata urządzenia w wyniku kradzieży z włamaniem, kradzieży kieszonkowej lub rabunku.
Suma ubezpieczenia jest równa wartości zakupu nowego sprzętu. Nie przekracza jednak kwoty:
*1 000 zł w wariancie Ochrona Wyświetlacza (jedno zdarzenie),
*10 000 zł w wariantach Komfort i Premium (jedno i wszystkie zdarzenia).
Co możesz zyskać dzięki ubezpieczeniu Smart Pakiet?
całoroczną ochronę urządzenia i wygodę w opłacie składki,
naprawę w razie wypadku, zalania, przepięcia lub kradzieży,
nowe urządzenie w przypadku kradzieży poprzedniego w ramach sumy ubezpieczenia określonej w umowie,
wymianę na nowy sprzęt w ramach kosztów naprawy,
wybór konkretnego pakietu ochrony: ubezpieczenia samego wyświetlacza, czy wariantu Komfort lub Premium.AKTUALNOŚCI - 2022-06-20 10:59:26

Wakacje tuż za rogiem!


Nawet najlepiej zaplanowany wypoczynek za granicą, może skomplikować nagła choroba czy wypadek, wskutek których niezbędna będzie szybka pomoc medyczna. Ubezpieczając podróż z Warta Travel w takich sytuacjach otrzymujesz pomoc adekwatną do sytuacji, niezależnie od miejsca pobytu. Nie trzeba martwić się o finanse oraz szukać pomocy na własną rękę – wystarczy zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta Warty, które zajmie się organizacją pomocy nawet w najdalszych zakątkach świata.


AKTUALNOŚCI - 2022-06-20 10:54:57

Warta po raz siódmy z Gwiazdą Jakości Obsługi


„Gwiazda Jakości Obsługi 2022” jest już kolejnym wyróżnieniem, które w ostatnim czasie otrzymała Warta. W tej grupie znalazł się tytuł „Konsumencki Lider Jakości” oraz „Dobry produkt” i „Złote godło Laura Konsumenta” dla trzech grup ubezpieczeń Warty – komunikacyjnych, majątkowych i na życie. Solidną i konsekwentnie budowaną pozycję Warty, jako lidera rynku pod względem jakości obsługi klienta potwierdza również sprawozdanie Rzecznika Finansowego.
 
W tegorocznym badaniu wskaźnik jakości obsługi Warty osiągnął poziom 81,3 proc. i był wyższy od ogólnopolskiej średniej o 3,3 p.p.AKTUALNOŚCI - 2022-06-20 10:47:56

Warta Twoje NNW – pakiet dla Ucznia z ochroną także podczas wakacji


Ochrona, jaką zapewnia uczniom ubezpieczenie NNW, nie kończy się wraz z rozdaniem świadectw. Przeciwnie – obejmuje także wakacje, które przecież są dla dzieci okresem wzmożonej aktywności. Warto je wykupić właśnie teraz. Ubezpieczenie działa zarówno w szkole, jak i poza nią.
Warta oferuje Państwu możliwość szybkiego i prostego zawarcia polisy zdalnie. Wystarczy wejść w poniższy link i uzupełnić dane o uczniu.
 
Link zawiera wprowadzony już 10% rabat.AKTUALNOŚCI - 2022-06-01 12:40:10

Ekstra 2000 – szybka gotówka na trudny czas bez samochodu


Kradzież samochodu to zawsze ogromny stres. Dezorganizuje codzienne życie, zabiera czas na załatwienie formalności, poszukiwanie nowego auta, wyrobienie nowych dokumentów.
Ekstra 2000, to ekstra pieniądze na zorganizowanie się po kradzieży samochodu. Za symboliczną składkę 19 zł otrzymasz 2000 zł od ręki. Bez zbędnych formalności. Wystarczy zaświadczenie z policji, że została zgłoszona kradzież.AKTUALNOŚCI - 2022-06-01 12:38:46

Nowe dowody rejestracyjne od 1 maja 2022 roku. Kto musi je wymienić?


Przede wszystkim zmienia się forma zabezpieczeń – zastosowano chemiczny papier, by w świetle ultrafioletowym nie wykazywał już luminescencji, umieszczono także dwutonowy znak wodny, a numeracja i personalizacja dokumentu została wykonana metodą laserową.

Ministerstwo na ten moment nie przewiduje obowiązkowej wymiany starego dowodu rejestracyjnego na nowy. Będzie się to odbywało stopniowo – np. przy zakupie kolejnego samochodu, w momencie, gdy trzeba będzie go przerejestrować, czy też zaistnieją inne powody konieczności wymiany dokumentu. Co to oznacza dla kierowców? W przypadku, gdy zgubi lub uszkodzi swój dowód czy kupi samochód i zaistnieje potrzeba jego rejestracji w Wydziale Komunikacji – wtedy najprawdopodobniej zostanie wydany nowy wzór dowodu rejestracyjnego.


AKTUALNOŚCI - 2022-06-01 12:36:48

Nieważne jaki masz piec – trzeba go zgłosić i zadbać o bezpieczeństwo!


Nieprawidłowo funkcjonujące urządzenie może doprowadzić np. do pożaru w budynku, a w efekcie – do znacznych szkód. Okazją do zrobienia przeglądu technicznego jest zbliżający się termin obowiązkowego zgłoszenia urządzenia grzewczego do specjalnej ewidencji. To także najlepszy moment na sprawdzenie, czy nasze ubezpieczenie domu rzeczywiście obejmuje wszystko, na czym nam zależy, a suma ubezpieczenia pozwoli na odbudowę domu.

W ramach oferty Warta Dom odpowiadamy za szkody powstałe w nieruchomości w wyniku pożaru, zalania, osadzenia się dymu i sadzy na stałych elementach lokalu oraz ruchomościach domowych.


AKTUALNOŚCI - 2022-04-25 10:47:18

Najwyższa jakość obsługi w Warcie ponownie potwierdzona w raporcie Rzecznika Finansowego


Likwidacja szkód to ogromna przewaga Warty – taki wniosek płynie z najnowszego sprawozdania Rzecznika Finansowego za 2021 rok. To już kolejny rok, w którym jakość obsługi klienta w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych ponownie dały Warcie pierwsze miejsce na polskim rynku.


AKTUALNOŚCI - 2022-02-21 11:05:06

Nowości w ubezpieczeniu OC zawodowej przewoźnika drogowego!


Nowości w ubezpieczeniu OC zawodowej przewoźnika drogowego!


AKTUALNOŚCI - 2022-02-21 11:03:17

Nowe zasady rejestracji używanych aut!


Nowe zasady rejestracji używanych aut!


<<  <    [1] [2] [3] [4] [5]     >  >>