Oferta
AKTUALNOŚCI - 2018-08-01 11:14:31

Od 2.08. przy zakupie nowego AC -20% zniżki na assistance


 Już od 2 sierpnia rusza promocja ubezpieczeń Autocasco. Do każdej nowej polisy AC klient otrzyma 20% zniżki na wybrany, płatny wariant assistance.
Promocja dotyczy samochodów osobowych i potrwa do końca września 2018 roku.

Sierpień i wrzesień to miesiące podróży wakacyjnych. Wiele osób decyduje się na wyjazd samochodem. Warto więc zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami w podróży i mieć zapewnioną pomoc kiedy potrzebne będą: naprawa samochodu na miejscu awarii, holowanie do warsztatu czy samochód zastępczy.

Skorzystaj z promocji i spokojnie wyruszaj na urlop!

AKTUALNOŚCI - 2018-06-14 14:52:18

NASI KLIENCI: WARTA TRAVEL NAJLEPSZA!


Ubezpieczenia turystyczne Warta Travel zdobyły tytuł Konsumencki Lider Jakości 2018!

Klienci docenili w rankingu konsumenckim prosty i szybki kontakt z firmą, sprawną wypłatę odszkodowania, profesjonalną obsługę oraz produkty dopasowane do ich potrzeb. Ponadto ubezpieczenia podróżne Warty kojarzą im się z bezpiecznymi wakacjami.

O programie:
Konsumencki Lider Jakości 2018 to ogólnopolski program konsumencki, realizowany przez redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie zrealizowanych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku oraz ich promocja prasowa.

W tym roku badania przeprowadzono na próbie 12000 respondentów.
AKTUALNOŚCI - 2018-06-14 14:49:54

ODSZKODOWANIE PRZEZ SMARTFON, TAK TO MOŻLIWE...


Niemal każdy z nas ma choć jedno ubezpieczenie. Dbamy o nasze domy, samochody, zdrowie, przyszłość i chcąc je zabezpieczyć, decydujemy się na wykupienie polisy.

O TYM JAK ZAPEWNIĆ SOBIE WŁAŚCIWĄ OCHRONĘ I NA CO NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ PODCZAS WYBORU UBEZPIECZENIA?

Wiele osób przy wyborze ubezpieczenia kieruje się tylko ceną. Rynek daje nam możliwość wyboru i naturalnym jest, że z tego korzystamy. Jednak w przypadku wyboru ubezpieczenia bardzo ważne są też inne aspekty. A przekonujemy się o nich najczęściej w chwili, gdy musimy skorzystać z ubezpieczenia i uporać się ze skutkami jakiegoś zdarzenia, czyli przejść przez proces likwidacji szkody. Wtedy właśnie konfrontujemy swoje oczekiwania z rzeczywistością. Naprawa samochodu po stłuczce, remont mieszkania po zalaniu, zwrot kosztów leczenia po wypadku na nartach w Alpach – to sytuacje, w których nigdy nie czujemy się komfortowo. Dlatego już zawczasu warto przyjrzeć się ofercie ubezpieczenia, aby mieć pewność, że w trudnej sytuacji uzyskamy właściwe wsparcie, a proces likwidacyjny przebiegać będzie sprawnie i bez problemów.

MĄDRY POLAK PRZED SZKODĄ
Świadomy wybór ubezpieczenia uchroni nas przed ewentualnym rozczarowaniem. A wybierając polisę trzeba wziąć pod uwagę dwie rzeczy – zakres ubezpieczenia oraz standardy kontaktu z ubezpieczycielem w razie szkody. Zakres ubezpieczenia najlepiej dobrać wspólnie z Agentem, który wyjaśni czym różni się tańsza i droższa opcja. Drugim aspektem jest kontakt z ubezpieczycielem w razie szkody. Idealnie jest, jeśli ubezpieczyciel jest dostępny telefonicznie, mailowo, listownie i on line - im więcej kanałów komunikacji tym lepiej i wygodniej. Szczególnie, gdy zależy nam na sprawnym załatwieniu swojej sprawy. Ważny jest także czas reakcji ze strony ubezpieczyciela.
Obecnie, klienci likwidujący szkodę w Warcie, mają możliwość kontaktu z ubezpieczycielem poprzez aplikację mobilną Warta Mobile. To bardzo wygodne rozwiązanie znacznie przyspieszające cały proces likwidacyjny i co ważne – dające klientowi stałą kontrolę nad jego przebiegiem.

WARTA MOBILE- NOWA ERA W UBEZPIECZENIACH
Z aplikacji Warta Mobile skorzystać może każdy klient, który likwiduje w Warcie szkodę z dowolnego ubezpieczenia indywidualnego – komunikacyjnego, mieszkaniowego, podróżnego, osobowego itd. Warunkiem skorzystania z aplikacji jest posiadanie smartfonu w systemie iOS lub Android. Aplikacja pozwala w prosty sposób przejść przez proces likwidacji szkody w Warcie. Na bieżąco można sprawdzić w swoim smartfonie na jakim etapie jest sprawa i kontaktować się z likwidatorem. Aplikacja ułatwia też wymianę dokumentów pomiędzy klientem i Wartą. Wystarczy zrobić telefonem zdjęcie dokumentu (prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego itd.), czy uszkodzonego przedmiotu i wysłać za pośrednictwem aplikacji. Nie trzeba więc niczego skanować, faksować, czy iść na pocztę. Teraz do wykonania wszystkich czynności wystarczy smartfon.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń: tel. 503 094 942
lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej ul GDAŃSKA 3 w BRUSACH
AKTUALNOŚCI - 2018-06-14 14:36:32

LASER OBJĘTY POLISĄ DLA MSP...


 

Ciąg dalszy zmian w zakresie ubezpieczeń SME. Tym razem odpowiadamy na prośby klientów prowadzących gabinety kosmetyczne i rozszerzamy zakres naszej polisy.

W związku z częstymi zapytaniami i prośbami klientów prowadzących gabinety kosmetyczne o dołączenie do zakresu ubezpieczenia odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez laser, postanowiliśmy wyjść temu oczekiwaniu naprzeciw i począwszy od 12 czerwca (aktualizacja AUW) włączamy taką odpowiedzialność do zakresu podstawowego polisy. Od tego terminu, każda polisa zawarta dla zakładu kosmetycznego będzie miała to rozszerzenie z automatu, w cenie dotychczasowej.

Na wydruku polisy, dla klienta prowadzącego działalność gabinetu kosmetycznego (PKD 96.02) pojawią się warunki szczegółowe precyzujące ten rodzaj odpowiedzialności. Maksymalny dostępny limit na szkody spowodowane działaniem lasera wynosić będzie 50% sumy gwarancyjnej ale nie więcej niż 50 tysięcy złotych i dotyczy on jednego i wszystkich wypadków w okresie ubezpieczenia.

Rozwiązanie dostępne tylko dla pakietu WARTA EKSTRABIZNES PLUS.
AKTUALNOŚCI - 2018-06-14 14:07:25

UDAR: ZNASZ PIERWSZE OBJAWY?


 

Udar to jedna z najniebezpieczniejszych chorób naczyniowych i druga z najczęstszych przyczyn śmierci w Polsce. Kluczowe dla chorego są pierwsze chwile po ataku. Poznaj i zapamiętaj pierwsze objawy udaru.

CZYM JEST UDAR?

Udar mózgu to obumarcie części tego narządu wskutek zatrzymania dopływu krwi do określonego obszaru mózgowia lub krwotok do tkanki mózgowej. Chcąc zapobiec jego śmiertelnym skutkom, niezbędna jest natychmiastowa reakcja i szybka pomoc choremu.

JAK GO ROZPOZNAĆ?

Objawy udaru są łatwe do rozpoznania ze względu na charakterystyczne zaburzenia czucia oraz ruchu, które widoczne są gołym okiem. Specjaliści Medicover podają najczęstsze objawy udaru. Przeczytaj, aby w nieprzewidzianej sytuacji wiedzieć, jak się zachować.
• ASYMETRIA TWARZY
Połowa twarzy jest porażona, charakterystyczny jest opadający jeden kącik ust. Jeśli masz wątpliwości, czy to na pewno porażenie, poproś osobę, u której podejrzewasz udar, aby się uśmiechnęła. Chory nie będzie w stanie podnieść kącika ust.
•ZABURZENIA MOWY
Jeśli został uszkodzony ośrodek mowy, chory ma problem z wypowiedzeniem nawet prostych zdań oraz z ich zrozumieniem. Możesz odebrać taką mowę jako bełkot.
•OSŁABIENIE MIĘŚNI GARDŁA I JĘZYKA
Poza problemami z mową, powodują problemy z połykaniem. Z tego powodu chory może się krztusić.
•ZABURZENIA WIDZENIA
Osoby po udarze niedowidzą. Zdarza się także, że widzą podwójnie albo całkowicie przestają widzieć – najczęściej na jedno oko.
•NIEDOWŁAD RAMIENIA LUB NOGI
Chory z trudnością porusza ramieniem lub nogą (albo obiema kończynami na raz), czasem nie może ruszyć nią w ogóle.
•ZABURZENIA RÓWNOWAGI
Z powodu zawrotów głowy osoba po udarze ma trudności z utrzymaniem równowagi, potyka się, może ci się wydawać, że chodzi, jakby była pod wpływem alkoholu.
•BÓL GŁOWY
Silny, uciążliwy ból głowy może być pierwszą oznaką udaru, zwłaszcza, jeśli dojdzie którykolwiek z powyższych objawów.

WAŻNE! Chory w czasie udaru może przypominać osobę będącą pod wpływem alkoholu, dlatego tak niezbędna jest świadomość społeczna pierwszych objawów ataku. Im szybciej choremu zostanie udzielona pomoc od momentu wystąpienia pierwszych symptomów, tym większe są jego szanse na uniknięcie poważnych konsekwencji choroby.

WARTA OCHRONA NA UDAR

Udar to poważna choroba, której leczenie oznacza duże koszty. Warto pomyśleć o tym, jak zabezpieczyć siebie i najbliższych, zanim wydarzy się coś złego.

WARTA OCHRONA to aż 24 ryzyka, w tym poważne zachorowanie takie jak udar mózgu. Polisa zapewnia kluczowe wsparcie finansowe m.in. w przypadku:
•pobytu w szpitalu w wyniku choroby, z uwzględnieniem świadczenia lekowego
•operacji
•leczenia specjalistycznego
•niezdolności do samodzielnej egzystencji
•uszczerbku na zdrowiu – już od 1%
AKTUALNOŚCI - 2018-06-14 13:12:54

ZIELONA KARTA CZY OC- JAK TO W KOŃCU JEST?


Wybierasz się na wakacje własnym autem? Być może jedziesz na mundial do Rosji? Sprawdź, gdzie wystarczy CI polisa OC, a w którym kraju konieczna będzie Zielona Karta!

W przypadku krajów europejskich (UE i państwa stowarzyszone) nie trzeba legitymować się Zieloną Kartą. Wystarczy mieć przy sobie polisę OC – gwarancją pokrycia ubezpieczeniowego są tablice rejestracyjne (tzw. domniemane pokrycie ubezpieczeniowe). Przypominamy jednak, że dokumenty wciąż należy mieć ze sobą, konieczność ich okazania może wystąpić w razie kontroli bądź kolizji!

GDZIE KONIECZNA JEST ZIELONA KARTA?

W poniższych krajach nie wystarczy polisa OC. Zielona Kartę należy okazać w:
Rosji,
•Albanii,
•Azerbejdżanie,
•Białorusi,
•Bośni i Hercegowinie,
•Czarnogórze,
•Iranie,
•Izraelu,
•Maroku,
•Mołdawii,
•Macedonii,
•Tunezji,
•Turcji,
•Ukrainie.

Karta dostępna jest dla posiadaczy zarejestrowanych w Polsce pojazdów silnikowych, których konstrukcja umożliwia jazdę z prędkością przekraczającą 25 km/h (z wyłączeniem ciągników rolniczych) oraz przyczep. Ochroną objęty jest albo właściciel pojazdu, którego dane, zgodnie z dowodem rejestracyjnym, są określone w Zielonej Karcie, albo osoby kierujące tym pojazdem, upoważnione przez właściciela.

Poznaj Warunki Zielonej Karty Warty
•Umowę można zawrzeć na dowolny okres, jednak nie krótszy niż 15 dni i nie dłuższy niż 12 miesięcy
•Nie jest ona warunkowana jednoczesnym zawarciem polisy OC
•Warta ponosi odpowiedzialność do wysokości minimalnych sum gwarancyjnych, przewidzianych w przepisach prawnych państwa, gdzie miało miejsce zdarzenie objęte ochroną ubezpieczeniową, jednak nie niższych niż sumy określone w umowie ubezpieczenia.
AKTUALNOŚCI - 2018-06-14 11:56:44

Podróżuj bezpiecznie z travelką Warty!


W czerwcu, ostatnim miesiącu roku szkolnego, organizowane są kilkudniowe wycieczki szkolne i zielone szkoły. Niedługo rozpoczną się także wakacje- o wypadek nie trudno.
Dlatego bardzo ważne jest posiadanie ubezpieczenia podróżnego, zarówno podczas wyjazdów zagranicznych, jak i krajowych.
W tym roku jeszcze większa liczba Polaków pojedzie na letni wypoczynek za granicę. Branża turystyczna już ogłasza zwiększenie liczby rezerwacji w biurach podróży – w 15. tygodniu br. sprzedaż rekordowo wzrosła, bo aż o 60 procent w porównaniu do ubiegłego. Jak wynika z raportu Polskiego Związku Organizatorów Turystyki*, najchętniej wybieramy wakacje w Grecji, Turcji i Hiszpanii.

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK

Wypadki zdarzają się wszędzie – nie tylko poza granicami Polski, ale również w trakcie wakacji krajowych. Często nieszczęśliwe wypadki wiążą się z dodatkowymi kosztami, dlatego warto mieć NNW podróżne. W ramach ubezpieczenia Warta Travel Plus oferujemy opcję krajową – strefa 3 ubezpieczenia, w ramach której oprócz ubezpieczenia NNW proponujemy klientowi ubezpieczenie kosztów leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym, czy też ubezpieczenie bagażu podróżnego (w tym sprzętu sportowego m.in. deski do windsurfingu, roweru, sprzętu do nurkowania, czy wspinaczki górskiej).

WYCIECZKI GRUPOWE

Ciekawym rozwiązaniem w ramach polisy WARTA NNW jest Pakiet Podróżnik, czyli niedroga oferta ubezpieczenia NNW skierowana do uczestników zorganizowanego wypoczynku np. wycieczek szkolnych i zielonych szkół organizowanych z reguły w czerwcu. Umowa ubezpieczenia zawierana jest w tym przypadku na rachunek grupy liczącej minimum 10 osób, na okres maksymalnie 30 dni. Koszt ubezpieczenia 10-osobowej grupy na okres 7 dni, przy sumie ubezpieczenia 10 000 zł to tylko 30 zł.
UWAGA! jeśli posiadasz kilka ubezpieczeń NNW to w przypadku nieszczęśliwego wypadku skutkującego uszczerbkiem na zdrowiu, otrzymasz wypłatę odszkodowania ze wszystkich posiadanych polis.
AKTUALNOŚCI - 2018-05-21 06:45:37

RAŻĄCE NIEDBALSTWO W ZAKRESIE-DLA LOJALNYCH KLIENTÓW


Każdemu zdarzyło się czasem, że wychodząc z domu w pośpiechu zostawił włączone żelazko lub garnek z zupą na płycie kuchennej. Od teraz klient, który wznawia polisę nie musi się tym martwić.

o Dla kogo będzie dostępny szerszy zakres ?
umowy wznawiane (dom jednorodzinny, mieszkanie) w produkcie WD i WDK

o Od kiedy ?
umowy z datą zawarcia 15.05.2018 (po aktualizacji systemu WARTA XXI)

o W jakich sytuacjach chronimy ? 
wówczas gdy pozostawimy:
- garnek z zupą na kuchence
- niewygaszony kominek
- niewyłączone żelazko
- włączone do instalacji elektrycznej urządzenia do: ogrzewania pomieszczeń, pielęgnacji i modelowania włosów i ciała, a także lampek choinkowych
AKTUALNOŚCI - 2018-04-11 11:51:02

ZA ZŁAMANĄ NOGĘ DZIECKA TEŻ ZAPŁACIMY...


Wypłata od 1% uszczerbku na zdrowiu – także w przypadku dziecka, to m.in. zapewnia polisa Warta Ochrona. O wypadek dziecka nie trudno, a szczególnie teraz, gdy rozpoczyna się sezon na rowery, rolki czy inne zabawy na świeżym powietrzu. W tym okresie warto zwracIć uwagę  na produkt Warta Ochrona.

Warta Ochrona to także finansowe wsparcie w razie wypadku dziecka. Szczególnie teraz gdy rozpoczyna się sezon na wszelkie aktywności na świeżym powietrzu i o wypadek nie trudno. Z polisy wypłacimy za uszczerbek na zdrowiu dziecka już od 1% – czyli np. za złamaną nogę czy rękę (jeżeli wskutek złamania doszło to trwałego uszczerbku na zdrowiu).

Uszczerbek już od 1%

Polisa zapewnia wypłatę już za 1% uszczerbku na zdrowiu – także dziecka.  Do tego wypłata za pobyt w szpitalu oraz pomocne usługi assistance np. transport medyczny.

AKTUALNOŚCI - 2018-04-11 11:13:42

MAJÓWKA... TYLKO Z WARTA TRAVEL !


W tym roku majówka ma aż 9 dni. Coraz więcej Polaków wyjeżdża w tym czasie za granicę. Zobacz, co wyróżnia polisę Warta Travel Plus.

Według portalu wakacje.pl, w porównaniu do poprzedniego, w tym roku dwa razy więcej Polaków wyjedzie na majówkę. Większość z nich wybór miejsca na wiosenny wypoczynek ma już za sobą: najpopularniejsze kierunki wakacyjne to Grecja, Turcja i Hiszpania. Sprawdź, jak dobrze możesz doradzić swojemu klientowi, aby podczas swojego wyjazdu mógł czuć się bezpiecznie.

Ubezpieczenie w biurze podróży to za mało
Regulacje prawne nakładają na biura podróży obowiązek ubezpieczenia każdego klienta, jednak nie określają wysokości sum ubezpieczenia. Dlatego biura podróży ustalają je na niskim poziomie i zapewniają jedynie podstawowy zakres ochrony. W efekcie, proponowane ubezpieczenia nie obejmują pełnego ryzyka związanego z podróżą, np.:

- od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym,
- zgubienie lub uszkodzenie bagażu,
- od skutków uprawiania sportów ekstremalnych.
Natomiast polisy te zawierają zapis o udziale własnym klienta w szkodzie, czyli zobowiązują go do częściowego pokrycia kosztów z własnych środków.

Kosztowne „przygody” za granicą
Wypadki podczas wakacji zdarzają się bardzo często. W ich wyniku ucierpieć może cenny bagaż lub, co gorsze, nasze zdrowie. Leczenie poza granicami kraju bywa niezwykle kosztowne. Przykład?

1. Uprawiając kitsurfing na Wyspach Kanaryjskich (Hiszpania) 53-latek złamał prawą kość strzałkową. Dzięki polisie rozszerzonej o sporty ekstremalne przeprowadzono badania diagnostyczne, unieruchomiono kończynę i zalecono kurację przeciwzakrzepową. Koszt pomocy ambulatoryjnej i leków: 2 467,78 zł
2. Podczas słynnej gonitwy byków w Pampelunie, w wyniku uderzenia przez byka 21-latek doznał uszkodzenia żeber i wątroby. Koszt 5-dniowej hospitalizacji ubezpieczonego: 27 753,33 zł .
3. 67–latek zachorował na Wyspach Kanaryjskich na zapalenie wyrostka i musiał być operowany. Koszt wizyty lekarskiej, transportu do szpitala, 3 dniowej hospitalizacji z zabiegiem operacyjnym: 34 997,47 PLN
Niewielka dopłata i kompleksowa ochrona
Nietypowa historia podczas urlopu może przydarzyć się każdemu, ale nie każde ubezpieczenie gwarantowane przez biuro podróży pokryje jej koszty. DLATEGO WYKUP UBEZPIECZENIE WARTA TRAVEL PLUS dające pełną ochronę podczas wakacji.

Podstawowy zakres ubezpieczenia Warta Travel plus gwarantuje pokrycie kosztów leczenia nagłych zachorowań lub nieszczęśliwych wypadków nawet do 800 000 zł. Natomiast w ramach usługi assistance STANDARD zapewniamy organizację niezbędnej pomocy.

Spośród opcji dodatkowych, w swojej ofercie posiadamy:

- NNW
- rozszerzony assistance SUPER
- OC
- ubezpieczenie od utraty lub zniszczenia bagażu i sprzętu sportowego
- pokrycie kosztów kontynuacji leczenia w kraju skutków urazów odniesionych za granicą,
- zwrot kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej, anulowania noclegu lub biletu podróżnego

 <<  <    [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]     >  >>