Oferta
AKTUALNOŚCI - 2022-10-28 11:54:42

Ubezpieczenie na życie Warta Dla Ciebie i Rodziny z pakietem medycznym w cenie!


Świadczenia, które zapewnia ubezpieczenie WDCiR to pomoc na co dzień, w sytuacjach które mogą zdarzyć się każdemu, jak wypadek, pobyt w szpitalu czy poważna choroba. W przypadku takich zdarzeń otrzymasz świadczenie finansowe, ale także możesz skorzystać z szeregu usług assistance dostępnych w pakietach medycznych.
Ubezpieczenie zapewnia:
*Szpital już od 1 dnia z powodu choroby ubezpieczonego – nawet za 365 dni, także za granicą
*Operacja także za granicą
*Nowe usługi assistance
*Druga opinia medyczna także dla dziecka – za 5 zł miesięcznie
*Wyższe świadczenia dla osób młodych
*Pakiety dodatkowe dla oczekujących więcej!
5 nowych pakietów dodatkowych, tj.: Renta, Onkologiczny, Kardiologiczny, COVID-19, Druga Opinia Medyczna. Świadczenia z pakietów dodatkowych są wypłacane niezależnie od tych przysługujących z wariantów bazowych. Pozwala to więc na rozszerzenie zakresu ochrony odpowiednio do indywidualnych oczekiwań, np. na wypadek choroby nowotworowej. Zwracamy uwagę na Pakiet dodatkowy Renta ze świadczeniem nawet 1000 zł przez 10 lat dla najbliższych w przypadku śmierci ubezpieczonego czy Druga Opinia Medyczna za 5 zł, w ramach którego klient ma zapewnioną konsultację z lekarzami ze światowych klinik w przypadku poważnej choroby (także dziecka).
Do okresów karencji zalicza się staż ze wszystkich poprzednich polis grupowych i indywidualnej kontynuacji z innych firm ubezpieczeniowych. Na zdarzenia powstałe w wyniku wypadku BRAK KARENCJIAKTUALNOŚCI - 2022-08-26 09:30:12

Wyprawka szkolna ze Smart ochroną


W ramach szkolnej wyprawki znajdują się coraz częściej smartfony i tablety, które warto ubezpieczyć.
Ubezpieczenie Smart Pakiet w przypadku elektronicznej wyprawki szkolnej pozwala uniknąć znacznych kosztów powstałych na skutek uszkodzenia lub zniszczenia wyświetlacza, a nawet całego sprzętu. Przypomnijmy, że ochroną objęte są również urządzenia uszkodzone w wyniku zalania oraz przepięcia podczas ładowania.
Niestety, w szkole lub w drodze do niej zdarzają się także kradzieże kieszonkowe lub nawet rabunki. W takiej sytuacji warto oszczędzić stresu sobie i dzieciom, właśnie ubezpieczając sprzęt od takich przypadków.
Co obejmuje ubezpieczenie Warta Smart Pakiet?
wypadek– uszkodzenie własnego sprzętu lub nieumyślne uszkodzenie go przez kogoś innego,
*zalanie– przypadkowe zalanie urządzenia przez Ciebie lub inną osobę trzecią,
*przepięcie– nagły skok napięcia w sieci uszkadzający urządzenie,
*kradzież– utrata urządzenia w wyniku kradzieży z włamaniem, kradzieży kieszonkowej lub rabunku.
Ochroną ubezpieczenia może być objęty sprzęt nawet o wartości 10 tys. zł.
Co możesz zyskać dzięki ubezpieczeniu Smart Pakiet?
*całoroczną ochronę urządzenia,
*naprawę w razie wypadku, zalania, przepięcia lub kradzieży,
*nowe urządzenie w przypadku kradzieży poprzedniego w ramach *sumy ubezpieczenia określonej w umowie,
*wymianę na nowy sprzęt w ramach kosztów naprawy,
*wybór konkretnego pakietu ochrony: ubezpieczenia samego wyświetlacza, czy wariantu Komfort lub Premium.AKTUALNOŚCI - 2022-08-01 10:02:07

Jakie mogą być konsekwencje niedoszacowania sumy ubezpieczenia mieszkania?


Inflacja oraz silny wzrost cen mieszkań w ostatnich latach powodują, że wcześniej ustalone sumy ubezpieczeń nieruchomości są często za niskie, by pokryć ewentualne straty w razie poważnych zniszczeń.
Rozwiązaniem, które pozwoli zabezpieczyć na wypadek zniszczenia mieszkania, jest skorzystanie z wciąż trwającej w Warcie promocji „wyższeSUzamniej” i podwyższanie sumy ubezpieczenia do obecnej wartości mieszkania. To daje pewność, że nieruchomość będzie odpowiednio zabezpieczona.AKTUALNOŚCI - 2022-08-01 09:54:35

Ubezpiecz szyby w aucie!


Jazda autem z uszkodzoną szybą może mieć dotkliwe konsekwencje. Jest to nie tylko niebezpieczne, ale niesie również ryzyko mandatu lub zatrzymania dowodu rejestracyjnego przez policję.
Ubezpieczenie szyb gwarantuje pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyby w razie jej umyślnego zbicia przez wandala, pęknięcia czy uszkodzenia w czasie jazdy i innych zdarzeń losowych. Co ważne: koszt takiego ubezpieczenia jest znacznie niższy niż cena nawet najtańszej naprawy. Dla przykładu – naprawa jednej szyby to wydatek od 160 do 280 zł, a wymiana na nową to kilkaset złotych. Tymczasem Warta zapłaci nie tylko za naprawę lub wymianę szyby, ale także za kalibrację, a nawet za strzeżony parking!
Rozliczenie naprawy następuje między Wartą a wykonawcą usługi.
Szkoda zgłoszona z Warta Auto Szyby i HDI Szyby nie obciąża historii szkodowej AC.
Operatorzy szybowi dają gwarancję na wymienioną lub naprawioną szybę.AKTUALNOŚCI - 2022-07-15 11:54:08

Zaczęliśmy korzystać z informacji o punktach karnych


Warta jako pierwsza na rynku korzysta z możliwości weryfikacji liczby punktów karnych kierowcy w trakcie wyliczania składki za polisę komunikacyjną. Dzięki temu rozwiązaniu jeszcze skuteczniej możemy dopasowywać składkę ubezpieczenia do potencjalnego ryzyka.
Dzięki temu osoby bezpiecznie poruszające się po drogach będą mogły liczyć na atrakcyjniejsze stawki, niż kierowcy łamiący przepisy ruchu drogowego.AKTUALNOŚCI - 2022-07-15 11:50:45

Jak prawidłowo ubezpieczyć rzeczy z pomieszczeń przynależnych do mieszkania?


Piwnica dla wielu rodzin jest miejscem, w którym znajdują się różne cenne rzeczy. Przedmioty przechowywane w tzw. pomieszczeniach przynależnych (czyli piwnicach i komórkach lokatorskich, które są w wyłącznym użytkowaniu ubezpieczonego) objęte są ochroną w ramach sumy ubezpieczenia ruchomości domowych znajdujących się w mieszkaniu. Odpowiedzialność ograniczona jest do limitu w zależności od rodzaju ubezpieczenia. W ubezpieczeniu Warta Dom limit stanowi 20 proc. zadeklarowanej sumy ubezpieczenia ruchomości domowych, a w ubezpieczeniu Warta Dom Komfort limit wynosi 50 proc. (lub 100 proc. jeśli klient wykupił taką opcję). Przedmioty w piwnicy ubezpieczone są w takim zakresie jak ruchomości domowe w mieszkaniu.
Do ruchomości domowych przechowywanych w pomieszczeniach przynależnych nieobjętych ubezpieczeniem zaliczamy: odzież futrzaną i skórzaną, sprzęt: elektroniczny, audiowizualny, fotograficzny, komputerowy, telefoniczny; instrumenty muzyczne, urządzenia dostępowe do internetu, telewizji i telefonii, przenośne urządzenia do nawigacji satelitarnej oraz środki płatnicze, biżuteria, wyroby ze złota, srebra i innych metali lub kamieni szlachetnych.AKTUALNOŚCI - 2022-07-15 11:43:28

Wynajem kampera bez udziału własnego – nowa oferta Warty Travel


Możliwość zniesienia odpowiedzialności finansowej za szkody w wynajętym kamperze podczas podróży zagranicznych jest już możliwa. Dzięki nowej Warta Travel koszt udziału własnego w razie szkody w wynajętym kamperze można przenieść na ubezpieczyciela.
Suma ubezpieczenia w polisie Warta Travel sięga 5 tys. zł., czyli tyle, ile wynosi średnio kaucja przy wynajmowaniu pojazdu. Warto przy tym pamiętać, że ubezpieczeniem można objąć również samochód osobowy. Zarówno kampery, jak i samochody osobowe nie mogą być starsze niż 10 lat, muszą mieć masę całkowitą do 3,5 t oraz możliwość przewozu do 9 osób.AKTUALNOŚCI - 2022-07-13 09:20:04

Nowa odsłona Warta Travel


Warta Travel pozwala ubezpieczyć całą rodzinę na jednej polisie!
2 mln zł na koszty leczenia
Gwarantujemy organizację i pokrycie kosztów leczenia w razie nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej i nieszczęśliwego wypadku – teraz nawet do sumy 2 mln zł na każdego ubezpieczonego. Dotyczy to także zachorowania na COVID-19 czy tzw. „małpią ospę”.
Nowość – Pakiet Pandemia
Dzięki niemu Warta pokryje nie tylko koszty zakwaterowania i wyżywienia w razie konieczności przebywania w izolatorium (wskutek zakażenia wirusem SARS-CoV-2), ale również koszty kwarantanny osób wspólnie podróżujących (ubezpieczonych na tej samej polisie) – do 5 tys. zł na osobę.
Nowość – transport niemedyczny
Zdarza się, że w wyniku odniesionych na wakacjach za granicą urazów lub problemów ze zdrowiem musisz udać się do placówki medycznej w celu uzyskania pomocy medycznej, a potem wrócić do miejsca zakwaterowania – ale nie karetką, lecz „cywilnym” środkiem lokomocji (np. taksówką czy komunikacją publiczną). Teraz także w takim przypadku Warta pokryje koszty transportu – do 500 zł na zdarzenie.
Nowość – Pakiet Bezpieczny Dom
Gdy wyjeżdża cała rodzina, mieszkanie zostaje na dłużej puste i bez opieki… Pomyśleliśmy również i o tym. Pakiet Bezpieczny Dom (dostępny w zakresie dodatkowym) uwolni Cię od niepokoju o mienie pozostawione na czas wyjazdu. Objęte są nią ruchomości domowe takie jak m.in. sprzęt elektroniczny i komputerowy, AGD, instrumenty muzyczne, meble, elementy dekoracji wnętrz, odzież, obuwie, artykuły gospodarstwa domowego w zakresie kradzieży z włamaniem.
…i kamper dla całej rodziny
A jeśli wybierasz się z rodziną na wakacje wynajętym kamperem – mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Dodaliśmy kampery do wykazu pojazdów objętych ochroną, a definicję kolizji i wypadku rozszerzyliśmy o częste, drobne szkody parkingowe (rysy i otarcia karoserii, wgniecenia, uszkodzenie lusterka czy zbicie reflektora).AKTUALNOŚCI - 2022-07-08 12:50:39

Sporty wodne w polisie Warta Travel – to warto wiedzieć


Wakacje to wzmożony czas uprawiania sportów wodnych. To aktywności wymagające sporej sprawności fizycznej i często są związane z dużym ryzykiem urazów.
Przypominamy, że teraz w nowej Warta Travel pokrywamy koszty leczenia nagłych zachorowań, następstw chorób przewlekłych, czy nieszczęśliwych wypadków nawet do 2 mln zł, a koszty transportu medycznego, w tym transportu do Polski – bez limitu. Jeśli jednak będziesz wymagał leczenia na miejscu, za granicą, to również nie musisz się martwić o dostęp do gotówki – w większości przypadków Warta pokryje te koszty bezgotówkowo.AKTUALNOŚCI - 2022-07-08 12:49:43

Przebita opona? Sprawnie się tym zajmiemy!


„Złapanie gumy” może zakłócić plany podróży. Opony Assistance za jedyne 9 złotych daje w takich przypadkach szybką pomoc.
Co zyskasz dzięki ubezpieczeniu opon?
– Gwarancję pomocy na terenie całego kraju, bez limitu zgłoszeń
– Wsparcie nawet w przypadku, gdy oponę przebije złośliwie nieznany sprawca
– Pomoc na skutek gwałtownego wjechania na krawężnik czy w dziurę w drodze
– Niski koszt ubezpieczenia: jedyne 9 zł rocznie, czyli tylko 2 grosze dziennie (do zakupionego OC lub AC w Warcie)<<  <    [1] [2] [3] [4] [5]     >  >>