Oferta
AKTUALNOŚCI - 2023-05-12 00:00:00

Oferta Warty dla motocyklistów ma powodzenie


Powodów kupna motocyklu jest wiele. Coraz więcej osób decyduje się zamienić cztery kółka na dwa, szczególnie w piękne, słoneczne dni.
Warta dostrzegła ten trend i w ubiegłym roku znacząco ulepszyła ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych dla posiadaczy motocykli. Właściciele coraz lepszych i droższych jednośladów szukają nie tylko „dobrego OC”, ale i pełnej ochrony majątkowej, zabezpieczającej ich potrzeby.
Taką ochronę w zakresie autocasco daje produkt WARTA AUTOCASCO KOMFORT.
Od początku kwietnia 2022 roku najlepszy produkt autocasco* Warty został rozszerzony o możliwość ubezpieczenia motocykli. Stała suma ubezpieczenia i brak jej redukcji po wypłacie odszkodowania, brak potrąceń czy udziałów własnych w szkodach, a przede wszystkim możliwość napraw szkód w autoryzowanych stacjach obsługi sprawiły, że AC Komfort od razu zostało bardzo dobrze przyjęte przez właścicieli jednośladów. Rosnąca z dnia na dzień liczba kalkulacji ofert i kolejne zawierane umowy pokazały, że nasz ruch to przysłowiowy strzał w dziesiątkę!
AKTUALNOŚCI - 2023-04-24 12:20:54

Co zrobić, żeby majówka nie okazała się koszmarnie kosztowna?


Ubezpieczenie turystyczne Warta Travel w pełni odpowiada na takie wyzwania. Posiadając polisę otrzymasz za granicą szybkie wsparcie: Centrum Obsługi Klienta Warty zajmie się organizacją i sfinansowaniem niezbędnej pomocy medycznej, w większości przypadków bez konieczności angażowania pieniędzy. Koszty leczenia mogą być pokryte aż do 2 mln zł – na taką sumę (maksymalnie) możesz się ubezpieczyć, wyruszając w podróż zagraniczną. Warto pamiętać, że polisa Warta Travel już w zakresie podstawowym obejmuje leczenie następstw chorób przewlekłych. Polisa zapewnia również szeroki wachlarz usług assistance, w tym transport medyczny bez limitu sumy ubezpieczenia (do wysokości rzeczywistych kosztów tego transportu).
Ubezpieczenie warto mieć także wyjeżdżając gdzieś w Polskę – dla krajowych turystów mamy Warta twoje NNW – pakiet dla Turysty (RP). Podczas majówki na szpitalnych oddziałach ratunkowych nigdy nie brakuje pacjentów po kontuzjach i urazach, a wizyta na SOR bardzo często nie kończy sprawy, bowiem konieczna bywa długa i kosztowna rehabilitacja.AKTUALNOŚCI - 2023-04-24 11:41:54

Warta ponownie najlepsza w raporcie Rzecznika Finansowego


Likwidacja szkód to ogromna przewaga Warty na rynku. To już szósty rok z rzędu, w którym Warta uplasowała się na pierwszym miejscu w zestawieniu Rzecznika Finansowego pod względem jakości obsługi klienta w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych.
Te wyniki cieszą nas szczególnie, bo wprost mówią o zadowoleniu naszych klientów. Nasi klienci mogą być pewni, że nawet w kontrowersyjnych sytuacjach rzetelnie i empatycznie podchodzimy do prowadzonych spraw. To daje spokój i poczucie bezpieczeństwa – a o to przecież chodzi w ubezpieczeniach.AKTUALNOŚCI - 2023-04-06 10:33:48

3 katalogi poważnych zachorowań, tak aby odpowiedzieć na różne sytuacje klientów


Osoby które wygrały trudną walkę o zdrowie, są najbardziej świadome tego, jak trudny był to czas dla nich samych oraz ich najbliższych. To też osoby, które mogą szczególnie zwracać uwagę na fakt objęcia tego zdarzenia ubezpieczeniem. Poznaj 3 katalogi poważnych zachorowań oferowanych przez Wartę i bądź świadomy co możesz zaoferować osobie, która wygrała walkę z nowotworem czy przeszła zawał serca.
Zapewne każdy, kto słyszy poważną diagnozę, po etapie załamania zaczyna szukać pomocy i możliwości leczenia. Nie trzeba też nikogo przekonywać, że jeżeli są pieniądze, tych możliwości jest zdecydowanie więcej. W takiej sytuacji właśnie bardzo pomocne mogą okazać się pieniądze z polisy na życie z opcją ubezpieczenia na wypadek poważnej choroby. W przypadku ubezpieczenia Warta Ochrona, otrzymasz pomoc finansową w przypadku jednej z 45 chorób objętych ochroną nawet 600 tys. zł.AKTUALNOŚCI - 2023-04-06 10:30:56

Wielkanocne wyjazdy Polaków zawsze z polisą Warta Travel


Coraz więcej Polek i Polaków wyłamuje się z tradycyjnego sposobu spędzania świąt – przy stole, w gronie rodziny. Dla wielu z nas jest to okazja do zrobienia sobie krótkiego odpoczynku za granicą.
Rosną nie tylko koszty pobytu, ale również koszty ewentualnego leczenia, w przypadku choroby, następstwa choroby przewlekłej czy nieszczęśliwego wypadku.
Polisa Warta Travel to praktyczna pomoc w nagłych sytuacjach podczas wyjazdów zagranicznych.
Posiadając ubezpieczenie podróżne otrzymasz szybką pomoc za granicą. Centrum Obsługi Klienta Warty zajmie się organizacją i sfinansowaniem niezbędnej pomocy medycznej, w większości przypadków bez konieczności angażowania Twoich pieniędzy. Koszty leczenia mogą być pokryte aż do 2 mln zł – właśnie na taką sumę ubezpieczenia (maksymalnie) możesz się ubezpieczyć, wyruszając w podróż zagraniczną. Polisa zapewnia również szeroki wachlarz usług assistance, w tym transport medyczny ubezpieczonego bez limitu sumy ubezpieczenia (do wysokości rzeczywistych kosztów tego transportu).AKTUALNOŚCI - 2023-03-24 14:38:40

Nowa oferta ubezpieczeń mieszkaniowych


1. Dużo więcej w podstawie
Dzięki zmianom w ofercie otrzymasz szerszą ochronę swojego mieszkania i posiadanego mienia w podstawowym zakresie ubezpieczenia. Nowa oferta ubezpieczenia obejmie m.in:
• wózki i rowery, na wypadek kradzieży z włamaniem z pomieszczeń wspólnych,
• meble ogrodowe na balkonie, tarasie czy loggii,
• rzeczy w piwnicy do 50% SU ruchomości domowych w Warta Dom
• części wspólne należące do lokalu mieszkalnego (jeśli w budynku znajduje się nie więcej niż 10 lokali mieszkalnych),
• jeszcze szerszy katalog szklanych elementów od stłuczenia,
• stacjonarne stacje ładowania pojazdów elektrycznych będących w wyłącznym użytkowaniu ubezpieczonego.
2. Szersze są też pakiety korzyści.
W nowej ofercie przede wszystkim ujednoliciliśmy pakiety korzyści dla Warta Dom z Warta Dom Komfort. Różnica pozostaje jedynie w limitach. Rozszerzyliśmy też listę przedmiotów objętych dodatkową ochroną w podstawie o:
• rzeczy, które klient ma przy sobie poza domem od rabunku,
• rower poza domem od rabunku,
• rzeczy gości w miejscu ubezpieczenia,
• sprzęt komputerowy wykorzystywany do pracy zdalnej, przekazany przez pracodawcę jak i wykorzystywany w prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej.
Wprowadziliśmy też wyższe limity na wyłudzenie gotówki w wyniku oszustwa np. tzw. metodą „na wnuczka”. W takim przypadku limit odszkodowania w Warta Dom wzrasta do 25 tys. zł, a w Warta Dom Komfort może wynieść nawet 50 tys.
3. Szerszy zakres w Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym
W nowej ofercie klient otrzyma dodatkową ochronę:
• w przypadku szkody wyrządzonej przez dzieci do 13 r.ż. bez badania winy w nadzorze opiekuna niezależnie, kto sprawuje nad nim opiekę,
• w mieniu powierzonym m.in. przedmiotów wypożyczonych ze szkoły czy wypożyczalni.
4. NNW dla wszystkich
W zmienionej ofercie NNW objęte są wszyscy domownicy, bez wskazywania ich liczby i numerów PESEL.
5. Szersza ochrona dla najemców i wynajmujących
Od teraz w ramach Assistance lokal zastępczy będzie przysługiwał także ubezpieczonemu, który jest najemcą.
Warta pomyślała także o wynajmującym, rozszerzając ofertę o ubezpieczenie od ryzyka utraty czynszu w wyniku dewastacji przez najemcę.AKTUALNOŚCI - 2023-03-24 14:04:50

Opieka Medyczna dla firm zatrudniających od 3 osób


Lux-Med ma najszerszą listę placówek medycznych, gwarantuje dostęp do ponad 260 placówek własnych i szeregu placówek współpracujących oraz 8000 lekarzy, którzy udzielają konsultacji, co jest 2 większą liczbą niż najwięksi konkurenci na rynku, do tego 13 własnych szpitali.

Już od najniższego pakietu gwarantujemy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu jak internista, pediatra czy lekarz medyczny rodzinnej i to w ciągu max 24h. Specjaliści 7 dni do 30 km od miejsca zamieszkania.
Od pakietu komfort są przygotowane pakiety badań profilaktycznych indywidualnie przygotowane dla kobiet oraz mężczyzn.

Ewenementem na rynku jest możliwość odbycia konsultacji medycznej poprzez portal pacjenta, bez wychodzenia z domu, kiedy będą potrzebne dodatkowe badania, lekarz je zleci lub jeżeli diagnoza nie będzie możliwa, ze względu na konieczność fizycznej wizyty – umówi wizytę.

Od pakietu rozszerzonego jest lekarz dyżurny, np. dziecko nam się rozchorowało, nie musimy czekać na wizytę u pediatry, który zostanie umówiony w ciągu 24h, dzwonimy – centrum umawiania wizyt, wskazuje placówkę do której zabieramy dziecko na wizytę i mamy diagnozę tego samego dnia, bardzo ważne zwłaszcza w sezonie grypowym, lub podczas wyjazdu czy wakacji, gdy sprawa wymaga nagłej i pilnej konsultacji.


AKTUALNOŚCI - 2023-03-17 14:39:49

Leczenie za granicą – zobacz jak to działa w praktyce


Wśród chorób, które mogą dotknąć każdego z nas, zdarzają się również takie, które nie kwalifikują się do leczenia w naszym kraju. W takiej sytuacji pozostaje tylko leczenie za granicą.
Koszty leczenia za granicą w zdecydowanej większości przypadków, znacznie przewyższają możliwości pacjenta. I wtedy z pomocą przychodzi ubezpieczenie Warta Ochrona z umową dodatkową Leczenie za granicą. To opcja, która pozwala wyjść z trudnej sytuacji, która może spotkać każdego z nas. Nawet osobę młodą.
Polisa może zapewnić środki finansowe nawet do 2 mln euro. Zyskujesz szybki dostęp do najlepszych zagranicznych specjalistów – m.in. w Stanach Zjednoczonych czy Szwajcarii. Dodatkowo, dzięki osobistemu opiekunowi Warty, otrzymasz profesjonalne wsparcie na każdym etapie leczenia.AKTUALNOŚCI - 2023-03-10 10:35:22

Warta dla Ciebie i Rodziny Polisa dla kierowcy


Ponad 22 miliony Polaków posiada prawo jazdy i to grono dość szybko się poszerza. Przypominamy, że właśnie dla kierowców mamy gotowe rozwiązanie na ubezpieczenie życia i zdrowia.
Ubezpieczenie dla kierowcy to m.in.:
*wypłata za pobyt w szpitalu – już od pierwszego dnia pobytu
*pakiet medyczny w cenie każdego wariantu – np. organizacja i pokrycie kosztów rehabilitacji, wizyty u lekarza, zakupu i dostawy sprzętu rehabilitacyjnego
*pomoc finansowa w razie choroby – świadczenie w przypadku poważnej choroby czy operacji
*dodatkowe zabezpieczenie najbliższych w ramach pakietu dodatkowego Wypadek.AKTUALNOŚCI - 2023-02-17 12:06:45

Wyższe świadczenia na wybranych ryzykach, nowa, nadal konkurencyjna składka, zawał serca w nowej definicji, szerszy katalog operacji

<<  <    [1] [2] [3] [4] [5] [6]     >  >>