Oferta
AKTUALNOŚCI - 2022-07-15 11:43:28

Wynajem kampera bez udziału własnego – nowa oferta Warty Travel


Możliwość zniesienia odpowiedzialności finansowej za szkody w wynajętym kamperze podczas podróży zagranicznych jest już możliwa. Dzięki nowej Warta Travel koszt udziału własnego w razie szkody w wynajętym kamperze można przenieść na ubezpieczyciela.
Suma ubezpieczenia w polisie Warta Travel sięga 5 tys. zł., czyli tyle, ile wynosi średnio kaucja przy wynajmowaniu pojazdu. Warto przy tym pamiętać, że ubezpieczeniem można objąć również samochód osobowy. Zarówno kampery, jak i samochody osobowe nie mogą być starsze niż 10 lat, muszą mieć masę całkowitą do 3,5 t oraz możliwość przewozu do 9 osób.AKTUALNOŚCI - 2022-07-13 09:20:04

Nowa odsłona Warta Travel


Warta Travel pozwala ubezpieczyć całą rodzinę na jednej polisie!
2 mln zł na koszty leczenia
Gwarantujemy organizację i pokrycie kosztów leczenia w razie nagłego zachorowania, następstw choroby przewlekłej i nieszczęśliwego wypadku – teraz nawet do sumy 2 mln zł na każdego ubezpieczonego. Dotyczy to także zachorowania na COVID-19 czy tzw. „małpią ospę”.
Nowość – Pakiet Pandemia
Dzięki niemu Warta pokryje nie tylko koszty zakwaterowania i wyżywienia w razie konieczności przebywania w izolatorium (wskutek zakażenia wirusem SARS-CoV-2), ale również koszty kwarantanny osób wspólnie podróżujących (ubezpieczonych na tej samej polisie) – do 5 tys. zł na osobę.
Nowość – transport niemedyczny
Zdarza się, że w wyniku odniesionych na wakacjach za granicą urazów lub problemów ze zdrowiem musisz udać się do placówki medycznej w celu uzyskania pomocy medycznej, a potem wrócić do miejsca zakwaterowania – ale nie karetką, lecz „cywilnym” środkiem lokomocji (np. taksówką czy komunikacją publiczną). Teraz także w takim przypadku Warta pokryje koszty transportu – do 500 zł na zdarzenie.
Nowość – Pakiet Bezpieczny Dom
Gdy wyjeżdża cała rodzina, mieszkanie zostaje na dłużej puste i bez opieki… Pomyśleliśmy również i o tym. Pakiet Bezpieczny Dom (dostępny w zakresie dodatkowym) uwolni Cię od niepokoju o mienie pozostawione na czas wyjazdu. Objęte są nią ruchomości domowe takie jak m.in. sprzęt elektroniczny i komputerowy, AGD, instrumenty muzyczne, meble, elementy dekoracji wnętrz, odzież, obuwie, artykuły gospodarstwa domowego w zakresie kradzieży z włamaniem.
…i kamper dla całej rodziny
A jeśli wybierasz się z rodziną na wakacje wynajętym kamperem – mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Dodaliśmy kampery do wykazu pojazdów objętych ochroną, a definicję kolizji i wypadku rozszerzyliśmy o częste, drobne szkody parkingowe (rysy i otarcia karoserii, wgniecenia, uszkodzenie lusterka czy zbicie reflektora).AKTUALNOŚCI - 2022-07-08 12:50:39

Sporty wodne w polisie Warta Travel – to warto wiedzieć


Wakacje to wzmożony czas uprawiania sportów wodnych. To aktywności wymagające sporej sprawności fizycznej i często są związane z dużym ryzykiem urazów.
Przypominamy, że teraz w nowej Warta Travel pokrywamy koszty leczenia nagłych zachorowań, następstw chorób przewlekłych, czy nieszczęśliwych wypadków nawet do 2 mln zł, a koszty transportu medycznego, w tym transportu do Polski – bez limitu. Jeśli jednak będziesz wymagał leczenia na miejscu, za granicą, to również nie musisz się martwić o dostęp do gotówki – w większości przypadków Warta pokryje te koszty bezgotówkowo.AKTUALNOŚCI - 2022-07-08 12:49:43

Przebita opona? Sprawnie się tym zajmiemy!


„Złapanie gumy” może zakłócić plany podróży. Opony Assistance za jedyne 9 złotych daje w takich przypadkach szybką pomoc.
Co zyskasz dzięki ubezpieczeniu opon?
– Gwarancję pomocy na terenie całego kraju, bez limitu zgłoszeń
– Wsparcie nawet w przypadku, gdy oponę przebije złośliwie nieznany sprawca
– Pomoc na skutek gwałtownego wjechania na krawężnik czy w dziurę w drodze
– Niski koszt ubezpieczenia: jedyne 9 zł rocznie, czyli tylko 2 grosze dziennie (do zakupionego OC lub AC w Warcie)AKTUALNOŚCI - 2022-07-05 13:57:04

Jak nie zepsuć sobie wakacji problemami ze smartfonem?


W okresie wakacyjnym zniszczenia czy kradzieże telefonów są częstsze. Dlatego zabezpieczenie go Warta Smart Pakietem to nie tylko ochrona smartfona, ale także… wakacyjnego nastroju.
Co obejmuje ubezpieczenie Smart Pakiet?
*wypadek – uszkodzenie własnego sprzętu lub nieumyślne uszkodzenie go przez kogoś innego,
*zalanie – przypadkowe zalanie urządzenia przez klienta lub inną osobę trzecią,
*przepięcie – nagły skok napięcia w sieci uszkadzający urządzenie,
*kradzież – utrata urządzenia w wyniku kradzieży z włamaniem, kradzieży kieszonkowej lub rabunku.
Suma ubezpieczenia jest równa wartości zakupu nowego sprzętu. Nie przekracza jednak kwoty:
*1 000 zł w wariancie Ochrona Wyświetlacza (jedno zdarzenie),
*10 000 zł w wariantach Komfort i Premium (jedno i wszystkie zdarzenia).
Co możesz zyskać dzięki ubezpieczeniu Smart Pakiet?
całoroczną ochronę urządzenia i wygodę w opłacie składki,
naprawę w razie wypadku, zalania, przepięcia lub kradzieży,
nowe urządzenie w przypadku kradzieży poprzedniego w ramach sumy ubezpieczenia określonej w umowie,
wymianę na nowy sprzęt w ramach kosztów naprawy,
wybór konkretnego pakietu ochrony: ubezpieczenia samego wyświetlacza, czy wariantu Komfort lub Premium.AKTUALNOŚCI - 2022-06-20 10:59:26

Wakacje tuż za rogiem!


Nawet najlepiej zaplanowany wypoczynek za granicą, może skomplikować nagła choroba czy wypadek, wskutek których niezbędna będzie szybka pomoc medyczna. Ubezpieczając podróż z Warta Travel w takich sytuacjach otrzymujesz pomoc adekwatną do sytuacji, niezależnie od miejsca pobytu. Nie trzeba martwić się o finanse oraz szukać pomocy na własną rękę – wystarczy zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta Warty, które zajmie się organizacją pomocy nawet w najdalszych zakątkach świata.


AKTUALNOŚCI - 2022-06-20 10:54:57

Warta po raz siódmy z Gwiazdą Jakości Obsługi


„Gwiazda Jakości Obsługi 2022” jest już kolejnym wyróżnieniem, które w ostatnim czasie otrzymała Warta. W tej grupie znalazł się tytuł „Konsumencki Lider Jakości” oraz „Dobry produkt” i „Złote godło Laura Konsumenta” dla trzech grup ubezpieczeń Warty – komunikacyjnych, majątkowych i na życie. Solidną i konsekwentnie budowaną pozycję Warty, jako lidera rynku pod względem jakości obsługi klienta potwierdza również sprawozdanie Rzecznika Finansowego.
 
W tegorocznym badaniu wskaźnik jakości obsługi Warty osiągnął poziom 81,3 proc. i był wyższy od ogólnopolskiej średniej o 3,3 p.p.AKTUALNOŚCI - 2022-06-20 10:47:56

Warta Twoje NNW – pakiet dla Ucznia z ochroną także podczas wakacji


Ochrona, jaką zapewnia uczniom ubezpieczenie NNW, nie kończy się wraz z rozdaniem świadectw. Przeciwnie – obejmuje także wakacje, które przecież są dla dzieci okresem wzmożonej aktywności. Warto je wykupić właśnie teraz. Ubezpieczenie działa zarówno w szkole, jak i poza nią.
Warta oferuje Państwu możliwość szybkiego i prostego zawarcia polisy zdalnie. Wystarczy wejść w poniższy link i uzupełnić dane o uczniu.
 
Link zawiera wprowadzony już 10% rabat.AKTUALNOŚCI - 2022-06-01 12:40:10

Ekstra 2000 – szybka gotówka na trudny czas bez samochodu


Kradzież samochodu to zawsze ogromny stres. Dezorganizuje codzienne życie, zabiera czas na załatwienie formalności, poszukiwanie nowego auta, wyrobienie nowych dokumentów.
Ekstra 2000, to ekstra pieniądze na zorganizowanie się po kradzieży samochodu. Za symboliczną składkę 19 zł otrzymasz 2000 zł od ręki. Bez zbędnych formalności. Wystarczy zaświadczenie z policji, że została zgłoszona kradzież.AKTUALNOŚCI - 2022-06-01 12:38:46

Nowe dowody rejestracyjne od 1 maja 2022 roku. Kto musi je wymienić?


Przede wszystkim zmienia się forma zabezpieczeń – zastosowano chemiczny papier, by w świetle ultrafioletowym nie wykazywał już luminescencji, umieszczono także dwutonowy znak wodny, a numeracja i personalizacja dokumentu została wykonana metodą laserową.

Ministerstwo na ten moment nie przewiduje obowiązkowej wymiany starego dowodu rejestracyjnego na nowy. Będzie się to odbywało stopniowo – np. przy zakupie kolejnego samochodu, w momencie, gdy trzeba będzie go przerejestrować, czy też zaistnieją inne powody konieczności wymiany dokumentu. Co to oznacza dla kierowców? W przypadku, gdy zgubi lub uszkodzi swój dowód czy kupi samochód i zaistnieje potrzeba jego rejestracji w Wydziale Komunikacji – wtedy najprawdopodobniej zostanie wydany nowy wzór dowodu rejestracyjnego.


<<  <    [1] [2] [3] [4]     >  >>